2. 12. 2016 | Miroslav Kejmar

Matúš Paločko končí v Litoměřicích!

Po loňské sezóně přicházel jako elitní střelec, který bude rozhodovat zápasy. Tato předpověď se však nenaplnila a klub s ním rozvázal ke dni 30. 11. 2016 smlouvu. Paločko odehrál 23 utkání, ve kterých si připsal pouze čtyři branky a celkově 10 bodů. Kam povede jeho cesta zatím není známé. Přejeme Matúšovi jen to nejlepší v jeho novém působišti.

Všichni od něj očekávali, že bude patřit k nejlepším střelcům WSM Ligy, ale toto očekávání nenaplnil. "Bohužel nesplnil naše představy, proto jsme s ním ukončili spolupráci. Nyní se nevešel do sestavy, na utkání do Kladna už necestoval.", říká generální manažer Jan Fišera. Paločko během dnešního dne opustí Litoměřice a vrátí se zpět domů do Popradu. Do jakého klubu zamíří, zatím neví ani on sám.