28. 11. 2016 | Barbora Koťová

Starší dorost rozdrtil Most 4:10

V pátek 25.11. vyrazili starší dorostenci bojovat o body do nedalekého Mostu. Hned v úvodu první třetiny se prosadil Libor Student, krátce po něm vstřelili další dvě branky Vojtěch Cerman a Zdeněk Fábry. V patnácté minutě dali první branku domácí a snížili tak skóre na 1:3. V závěru první části však Kališníci přidali další dvě branky. O první se zasloužil Jan Smola a o druhou Vojtěch Chňapko. V druhé periodě padly pouze dva góly. Druhý gól se podařilo vstřelit domácím a šestou branku kališníků přidal střelec první branky Libor Student. Třetí třetina byla plná gólů. Dva góly přišly ze strany domácích a čtyři od hráčů Stadionu. Ve třetí části se prosadili Sebastian Švalich, Jan Smola, Vojtěch Cerman a Josef Vokurka. Z Mostu si tak starší dorost odvel tři body.