16. 11. 2016 | Barbora Koťová

Stadion z Benátek veze bod

I přes napínavý boj kališníci v Benátkách nad Jizerou vyhrát nedokázali, utkání skončilo v základní hrací době nerozhodně 1:1, a tak se prodlužovalo. V první třetině se nedokázal prosadit ani jeden z týmů. To samé platilo i ve druhé periodě, a tak po zaznění druhé sirény bylo skóre zápasu stále nerozhodné 0:0. Ve třetí třetině se jako první prosadili hráči Stadionu. Ve čtyřicáté sedmé minutě vstřelil úvodní branku zápasu Jaroslav Kalla, kterému na gól přihrál Matúš Paločko. Domácí však v závěru třetí třetiny dokázali využít přesilovou hru a vyrovnali na 1:1. Do konce třetí třetiny se už skóre nezměnilo a o výsledku tak rozhodlo prodloužení, ve kterém štěstí více přálo domácím, kteří se prosadili v šedesáté druhé minutě a Stadion tak domů odjíždí se ziskem jednoho bodu.