15. 11. 2016 | Barbora Koťová

Starší dorost rozdrtil pražskou Kobru 6:1

Starší dorost ukončil pěti zápasovou sérii porážek v neděli 13.11., když na domácím ledě porazil tým HC Kobra Praha 6:1. Od začátku zápasu byli kališníci aktivnější, hned ve třetí minutě se prosadil Zdeněk Fábry. I přestože celé utkání provázelo mnoho vyloučení, skóre bylo i po zaznění druhé sirény pouze 1:0. Se začátkem třetí třetiny začaly padat góly. Nejprve hosté ve dvaačtyřicáté minutě vstřelili vyrovnávací branku. Vyrovnané skóre však nevydrželo moc dlouho. Kališníky dostal zpět do vedení Josef Vokurka. V dalších minutách se dvakrát za sebou prosadil Jan Smola, druhý gól si v zápasu připsal také střelec první branky Zdeněk Fábry. Poslední branku Stadionu vstřelil Sebastian Švalich a upravil tak skóre zápasu na konečný stav 6:1.