13. 11. 2016 | Vojtěch Martinek

Chomutovské céčko odjelo z Kalich Areny s porážkou

Krasojízda mladších dorostenců ligou pokračuje dál, tentokrát se jejich obětí stal C-tým Pirátů Chomutov. Výhra se ale neobešla bez menších komplikací – po úvodní brance Vojtěcha France v desáté minutě se Chomutovští zvládli prosadit hned dvakrát, do první přestávky se tak šlo za nepříznivého stavu pro mladé kališníky. V polovině druhé části pak srovnal opět Vojtěch France, přičemž v poslední minutě poslal Stadion zpět do vedení Jakub Neudeker. Po zásahu Jana Smoly v sedmačtyřicáté minutě pak domácí odskočili do dvoubrankového náskoku, který jim ale vydržel jen něco málo přes tři minuty – poté snížil chomutovský Zahrádka. To bylo ale ze strany hostí vše, vítězství Litoměřic potvrdil gólem do prázdné branky minutu před koncem Jan Smola – 5:3.