12. 11. 2016 | Barbora Koťová

Utkání s Motorem rozhodl hattrickem Nouza

Na ledě favorizovaného Motoru kališníci vyhrát nedokázali. První gól v utkání vstřelil v osmé minutě domácí Tomáš Nouza. Hráči Stadionu ale dokázali rychle odpovědět a o minutu později se prosadil přesnou střelou Tomáš Rubeš, kterému ke brance přihráli David Švagrovský a Václav Pletka. Ve druhé periodě se prosadil opět Tomáš Nouza, který vstřelil ještě jeden gól ve třetí třetině a v zápasu si tak na své konto připsal hattrick. Kališníci ale nic nevzdali a bojovali až do posledních chvil utkání. V padesáté sedmé minutě skóre snížil na rozdíl jediné branky Ondřej Smetana. I přes usilovnou snahu hostů a odvolání brankáře v posledních minutách zápasu litoměřičtí hráči nedokázali skóre vyrovnat a z Českých Budějovic tak odjíždí bez bodu.