22. 10. 2016 | Vojtěch Martinek

Drama v Ústí rozsekl v prodloužení Procházka!

Stadion uspěl i v druhém severočeském derby letošní sezóny! Skóre v utkání sedmnáctého kola mezi Litoměřicemi a Ústím otevřel v desáté minutě Filip Hanták, o čtyři minuty později stav na 0:2 upravil svým třetím zásahem v letošním ročníku Václav Pletka. Domácí se pak ale v průběhu druhého dějství vzchopili a dokázali vyrovnat, přičemž minutu a půl po začátku závěrečné dvacetiminutovky je poslal do vedení David Merta. Litoměřičtí hokejisté ale nehodlali složit zbraně a v čtyřiačtyřicáté minutě bylo znovu vyrovnáno zásluhou Petera Frühaufa. Dramatický střet tak dospěl až do prodloužení, ve kterém Soukupa překonal Ondřej Procházka – kališníkům se tak po dvou letech znovu povedlo vyrabovat ústecký zimní stadion.