28. 4. 2016 | Miroslav Kejmar

Novým generálním manažerem byl jmenován Jan Fišera!

Vedení klubu se po poslední ne zcela povedené sezóně rozhodlo pro změny uvnitř struktury klubu. Novou pozici generálního manažera bude od 1. 5. 2016 zastávat Jan Fišera. Ten byl doposud organizačním pracovníkem klubu a věnoval se trénování mládeže. Fanoušci se mohou těšit na některé novinky: “Minulá se nám úplně nepodařila a tak jsme se rozhodli změnit některé věci a pokračovat ve větší profesionalizaci nejen sportovní části klubu, ale také té organizační. Kromě sportovních výkonů chceme zlepšit komunikaci s fanoušky i partnery, z čehož budou plynout různá setkání, akce nebo soutěže během zápasů. Dalším prvkem je rozšíření redakce webových stránek, která bude přinášet nejrůznější informace ve větší frekvenci než doposud. Víme, kde máme slabiny a hodláme na nich pracovat, ovšem vše musí být v souladu se zajištěným rozpočtem.”

Sportovní činnost "A" týmu má na starosti sportovní manažer Daniel Tvrzník. Co se "A" týmu týká, tak ten zahájí přípravu na novou sezónu v podělí 2. května. I zde se udály různé změny, ale někteří hráči budou v klubu pokračovat i v další sezóně. Klub uplatnil opci na Aleše Pavlase, platnou smlouvu z minulé sezóny má Jaroslav Kalla. Pokračovat budou také Jakub Šulc, David Švagrovský, Milan Valášek, Matěj Bažant, Václav Racek, Dominik Málek, Martin Michajlov či Jiří Brandejský. V den zahájení letní přípravy zároveň klub uvolní informace o nově příchozích hráčích, kteří jsou nyní smluvně vázáni v jiných klubech. "Do týmu se Danovi Tvrzníkovi podařilo přivést několik nových zajímavých hráčů, ale dohodli jsme se, že jejich jména uveřejníme až po oficiálním konci sezóny, tedy po 30. 4.," uzavírá Jan Fišera.