Kalich Cup 2016 - Den druhý

Zveřejněno 13.4.2016 | Petra Pilbauerová
Během finálového dne nebyla nouze o napětí. Jedním z nejzajímavějších utkání byl střet mezi litoměřickým Stadionem a Motorem České Budějovice, který se bez jediné branky protáhl až do samostatných nájezdů. Při šesté sérii se karta obrátila ve prospěch hostí. Absolutním vítězem turnaje se ale stal SKLH Žďár nad Sázavou, ve kterém figurují i hráči z Havlíčkova Brodu a Dukly Jihlava. Budějovice se mohly těšit z druhého místa, třetí skončili Piráti.

Výsledné umístění týmů:

1. SKLH Žďár nad Sázavou

2. Motor České Budějovice

3. Piráti Chomutov

4. Stadion Litoměřice

5. Sparta Praha

6. Warrior Brno

7. HC Chrudim

8. Havrani Piešťany

8:00 Piráti Chomutov – HC Chrudim (3:0, 4:0, 0:0 – 7:0)

Branky a nahrávky: 2. Prokeš (Birhanzl), 4. Benda (Vrhel), 10. Králíček (Kaše), 11. Žalud (Vrhel, Smutný), 18. Petrásek (Žalud, Prokeš), 20. Kaše (Klika), 20. Prokeš (Žalud).

Vyloučení: 6:3.

Sestava Piráti Chomutov: Kufa – Žalud, Králíček, Smutný, Malický, Vlach, Petrásek, Benda, Fremund, Birhanzl, Koláček, Gerstner, Klika, Prokeš, Kaše, Vrhel.

Sestava HC Chrudim: Vrba – Pirner, Kopecký, Vašíček, Edl, Farkas, Školoudík, Kubíček, Lipenský, Kašpar, Dalecký, Břicháček, Dostál, Svůj.

9:00 SKLH Žďár n/S – Motor České Budějovice (0:1, 1:1, 0:0 – 1:2)

Branky a nahrávky: 16. Rouha (Lichtag) – 4. Pouzar (Lukáš), 13. Pouzar (Remta).

Vyloučení: 3:3.

Sestava SKLH Žďár n/S: Krejčí – Adámek, Macek, Kerber, Matula – Boštík, Rouha, Malenovský, Doležal T., Bednář, Štola, Lichtag, Doležal J., Kopic, Egart.

Sestava Motor České Budějovice: Ludvík (Kadlec) – Remta, Šulista, Řehout, Cibuzar, Ryba K., Pojar – Pouzar, Ryba A., Anderle, Lukáš, Masopust, Kouba, Schwartz, Hájek, Šťastný.

10:00 Havrani Piešťany – Piráti Chomutov (1:0, 0:2, 0:1 – 1:3)

Branky a nahrávky: 4. Petruška – 16. Žalud (Koláček), 18. Vrhel (Benda), 29. Koláček (Fremund, Žalud).

Vyloučení: 3:3.

Sestava Havrani Piešťany: Opatovský (Oslej) – Chmelo, Pazdera, Keprt, Hádek, Hussein, Kopün – Samuhel, Miezgda, Petruška, Ďuriš, Buchman, Ščepko, Sýkora, Hagara, Valo, Mikóczi.

Sestava Piráti Chomutov: Kufa – Žalud, Králíček, Smutný, Malický, Vlach, Petrásek, Benda, Fremund, Birhanzl, Koláček, Gerstner, Klika, Prokeš, Kaše, Vrhel.

11:15 HC Chrudim – Sparta Praha (0:0, 0:0, 1:3 – 1:3)

Branky a nahrávky: 29. Kašpar – 24. Potůček (Uhlíř), 28. Krupička (Vitouch), 30. Krupička.

Vyloučení: 1:0.

Sestava HC Chrudim: Vrba – Pirner, Kopecký, Vašíček, Edl, Farkas, Školoudík, Kubíček, Lipenský, Kašpar, Dalecký, Břicháček, Dostál, Svůj.

Sestava Sparta Praha: Krbeček (Liemann) – Procházka, Mácha, Capoušek, Jurak, Adamec, Ducháč, Krupička, Novotný, Valenta, Mašek, Vavřina, Šesták, Uhlíř, Vitouch, Potůček, Höll, Hamara.

12:15 Havrani Piešťany – Warrior Brno (0:0, 0:2, 1:0 – 1:2)

Branky a nahrávky: 27. Hagara (Valo, Sýkora) – 13. Zelinka (Hohl), 18. Kareš (Kučera).

Vyloučení: 4:3.

Sestava Havrani Piešťany: Opatovský (Oslej) – Chmelo, Pazdera, Keprt, Hádek, Hussein, Kopün – Samuhel, Miezgda, Petruška, Ďuriš, Buchman, Ščepko, Sýkora, Hagara, Valo, Mikóczi.

Sestava Warrior Brno: Geidl (Šubrt) – Hohl, Korčian, Přezvinský, Mahdal, Drábek, Kareš – Zelinka, Heinrich, Denk, Dolák, Marčík, Horváth, Kučera, Kubíček, Zimin.

13:30 Motor České Budějovice – Stadion Litoměřice (0:0, 0:0, 0:0 – SN: 1:0)

Vyloučení: 0:1.

Sestava Motor České Budějovice: Ludvík (Kadlec) – Remta, Šulista, Řehout, Cibuzar, Ryba K., Pojar – Pouzar, Ryba A., Anderle, Lukáš, Masopust, Kouba, Schwartz, Hájek, Šťastný.

Sestava Stadion Litoměřice: Sluka – Mynařík, Hozák, Vahalík, Sarnovská, Čichovský, Klepetko, Krocker, Sluka, Vízner, Kylíšek, Lečbych, Kříž, Pešta, Kučera.

14:45 Piráti Chomutov – SKLH Žďár n/S (2:2, 1:1, 0:1 – 3:4)

Branky a nahrávky: 3. Fremund (Žalud, Vrhel), 5. Vlach (Králíček), 20. Koláček (Fremund) – 5. Boštík, 7. Matula (Kerber), 19. Malenovský (Štola), 26. Rouha (Kerber).

Vyloučení: 4:6.

Sestava Piráti Chomutov: Kufa – Žalud, Králíček, Smutný, Malický, Vlach, Petrásek, Benda, Fremund, Birhanzl, Koláček, Gerstner, Klika, Prokeš, Kaše, Vrhel.

Sestava SKLH Žďár n/S: Krejčí – Adámek, Macek, Kerber, Matula – Boštík, Rouha, Malenovský, Doležal T., Bednář, Štola, Lichtag, Doležal J., Kopic, Egart.

16:00 Havrani Piešťany – HC Chrudim (1:1, 0:0, 0:3 – 1:4)

Branky a nahrávky: 1. Valo (Sýkora) – 6. Kašpar, 25. Kašpar, 26. Svůj (Školoudík), 27. Kašpar.

Vyloučení: 1:5.

Sestava Havrani Piešťany: Opatovský (Oslej) – Chmelo, Pazdera, Keprt, Hádek, Hussein, Kopün – Samuhel, Miezgda, Petruška, Ďuriš, Buchman, Ščepko, Sýkora, Hagara, Valo, Mikóczi.

Sestava HC Chrudim: Vrba – Pirner, Kopecký, Vašíček, Edl, Farkas, Školoudík, Kubíček, Lipenský, Kašpar, Dalecký, Břicháček, Dostál, Svůj.

17:00 Warrior Brno – Sparta Praha (0:0, 0:4, 0:2 – 0:6)

Branky a nahrávky: 13. Hamara (Mácha), 17. Mácha (Ducháč), 17. Krupička (Adamec), 19. Mácha, 28. Procházka (Adamec), 30. Vitouch (Adamec).

Vyloučení: 3:4.

Sestava Warrior Brno: Geidl (Šubrt) – Hohl, Korčian, Přezvinský, Mahdal, Drábek, Kareš – Zelinka, Heinrich, Denk, Dolák, Marčík, Horváth, Kučera, Kubíček, Zimin.

Sestava Sparta Praha: Krbeček (Liemann) – Procházka, Mácha, Capoušek, Jurak, Adamec, Ducháč, Krupička, Novotný, Valenta, Mašek, Vavřina, Šesták, Uhlíř, Vitouch, Potůček, Höll, Hamara.

18:15 Piráti Chomutov – Stadion Litoměřice (1:0, 1:0, 2:0 – 4:0)

Branky a nahrávky: 5. Králíček (Vlach), 18. Vlach (Klika), 24. Vaněk (Žalud, Vlach), 29. Gerstner (Kaše).

Vyloučení: 3:4.

Sestava Piráti Chomutov: Kufa – Žalud, Králíček, Smutný, Malický, Vlach, Petrásek, Benda, Fremund, Birhanzl, Koláček, Gerstner, Klika, Prokeš, Kaše, Vrhel.

Sestava Stadion Litoměřice: Sluka – Mynařík, Hozák, Vahalík, Sarnovská, Čichovský, Klepetko, Krocker, Sluka, Vízner, Kylíšek, Lečbych, Kříž, Pešta, Kučera.

19:30 SKLH Žďár n/S – Motor České Budějovice (0:0, 4:0, 0:0 – 4:0)

Branky a nahrávky: 14. Malenovský (Kopič, Doležal T.), 16. Rouha (Malenovský, Štola), 19. Malenovský (Boštík), 20. Matula.

Vyloučení: 0:1.

Sestava SKLH Žďár n/S: Krejčí – Adámek, Macek, Kerber, Matula – Boštík, Rouha, Malenovský, Doležal T., Bednář, Štola, Lichtag, Doležal J., Kopic, Egart.

Sestava Motor České Budějovice: Ludvík (Kadlec) – Remta, Šulista, Řehout, Cibuzar, Ryba K., Pojar – Pouzar, Ryba A., Anderle, Lukáš, Masopust, Kouba, Schwartz, Hájek, Šťastný.