26. 1. 2016 | Jan Prošek

Další štací je Přerov

Litoměřice – V rámci 45. kola WSM Ligy vyjíždí Stadion Litoměřice k venkovnímu zápasu na led osmého Přerova. Tyto dva týmy se v letošní sezóně potkaly již třikrát. Ve všech třech zápasech se z výhry radovali hokejisté Litoměřic. Čtvrtý mač je na programu ve středu 27. ledna 2016 od 18:00 h., vy jej můžete sledovat v textovém onlajnu.

Aktuální forma soupeře

Rok 2016 zahájil Přerov dvěma domácími zápasy. Nejprve podlehl Benátkám nad Jizerou 0:1, poté přehrál Prostějov 5:3. V rámci 39. kola cestoval tým do Edenu, kde prohrál se Slávii 3:4, následný zápas v Kadani vyhrál Zubr 4:3 v prodloužení. Přerov si dále poradil s Třebíčí 4:2, pak ale padl s Jihlavou 2:4. Zatím poslední zápas hrál Zubr ve venkovním prostředí, na ledě Havířova vyhrál v prodloužení.

Vzájemné zápasy

Komu se daří

Kanadské bodování klubu vede Roman Pšurný, který odehrál čtyřicet zápasů, v nichž si připsal třicet osm bodů za čtrnáct branek a dvacet čtyři přihrávek. Na druhém místě je Vlastimil Dostálek mající o dva body méně. Trio nejproduktivnějších uzavírá Milan Procházka, který má na svém kontě třicet čtyři bodů. Mezi třemi tyčemi se v letošní sezóně prostřídala hned pětice brankářů. Juraj Šimboch, Lukáš Klimek, Jiří Slovák, Milan Řehoř a Martin Vojtek.