8. 1. 2016 | Jan Prošek

Litoměřice jedou do Mostu

L I T O M Ě Ř I C E - V rámci dalšího kola WSM Ligy cestují hokejisté Stadionu Litoměřic do nedalekého Mostu, kde vyzvou tamní tým. Co se letošních vzájemných zápasů týká, Kališníci dokázali vyhrát oba dva. Potvrdí svou dominanci i ve třetím vzájemném duelu? Úvodní buly bude vhozeno v sobotu 9. ledna v 17:30. Zápas můžete sledovat na onlajnech

Aktuální forma soupeře

Severočeský Most odehrál v roce 2016 zatím dva zápasy. Nejprve v domácím prostředí hostil tým z Vysočiny – Duklu Jihlava. V první třetině se do vedení dostali domácí, v té druhé dokázala Dukla vyrovnat. V poslední třetině oba týmy skórovaly jednou, a tak byl stav 2:2 a prodlužovalo se. Zápas dospěl až do nájezdů. V loterii vyhráli domácí, rozhodující nájezd si připsal Hanzl. Zatím poslední zápas odehrál Most ve venkovním prostředí. Cestoval do Havířova, kde nestačil na domácí celek. Most padl 1:4 a body do tabulky si nepřipsal.

Vzájemné zápasy

Poprvé v letošní sezóně se hokejisté Mostu a Litoměřic utkali v Mostu. Stadion dokázal zápas zvládnout. Stadion o svém triumfu rozhodl ve třetí třetině, kterou díky brance Martina Procházky vyhrál 1:0, celkově pak 3:2.

Komu se daří

Kanadské bodování klubu vede Vojtěch Kubinčák , který odehrál třicet osm zápasů, v nichž si připsal třiatřicet bodů za třináct branek a dvacet přihrávek. Na druhém místě je Ondřej Havlíček mající o pět bodů méně. Trio nejproduktivnějších uzavírá Pavel Smolka, který má na svém kontě dvaadvacet bodů. Mezi třemi tyčemi se v letošní sezóně prostřídalo tři brankáři, z nichž má nejlepší statistiky Michael Petrásek. Nejvíce odchytaných zápasů má Lukáš Horák - dvacet.