16. 9. 2014 | Miroslav Kejmar

Shrnutí výsledků mládeže 8. - 14. 9. 2014

V uplynulém týdnu se představily pouze tři kategorie mládeže Stadionu. Víkendové zápasy načali páťáci, kteří přivítali na svém ledě Most. S tímto soupeřem si poradili a vítězně tak vstoupili do soutěže. Po Páťácích nastoupili na led o dva roky starší 7. třída, která v nádherné přestřelce utrhla vítězství na svojí stranu. Nejméně se dařilo mladším dorostencům, kteří měli před sebou ne zrovna lehkého soupeře v podobně Chomutova B, nebo-li Kadaně. Toto utkání nezvládli a padli rozdílem sedmi branek. Příští víkend odehrají mladí hokejisté hned devět utkání a do soutěže vstoupí také starší dorost, který oproti minulé sezóně posílil a jeho cíle jsou daleko vyšší. Dalším týmem, který si zahraje první mistrovský zápas jsou junioři. Ti si v minulé sezóně připsali famózní výsledky, na které budou chtít bezpochyby minimálně navázat.

Mladší dorost

14. 9. 2014

HC Piráti Chomutov B - HC Stadion Litoměřice 9:2

13. 9. 2014

HC Stadion Litoměřice - HC Most 8:7 4x Rubeš, Smola, Lečbych, Hozák, Krocker.

13. 9. 2014

HC Stadion Litoměřice - HC Most 11:4