4. 10. 2012 | Michal Sabó

Třeťáci přivezli z turnajů v Černošicích i České Lípy stříbrné medaile

Hráči litoměřické třetí třídy mají za sebou dva úvodní turnaje letošní sezóny. Litoměřičtí žáčci se představili v Černošicích a České Lípě a v obou kláních si vedli znamenitě. Hodnocení obou turnajů poskytl trenér třetí třídy Radek Plos.

“Na začátek sezóny odehráli třeťáci své první dva turnaje, na kterých měli možnost změřit své síly s celou řadou pražských a převážně středočeských klubů. Na obou těchto turnajích tak úspěšně reprezentovali litoměřický mládežnický hokej a vůbec předvedli své hokejové umění, které bavilo je i diváky. Z Černošic si přivezli pěkné 2. a 5. místo a z posledního víkendu stříbrné medaile z turnaje v České Lípě. Na obou turnajích kluci předvedli nejen výborné bruslením a útočnou hru, ale i místy bravurní obranné zákroky po ztrátě kotouče. Je na místě pochválit i všechny tři brankáře, kteří se turnajů zúčastnili, protože i oni publiku předvedli mnohé ze svého brankářského umění. Jeden z nich výrazně pomohl v Černošicích klukům především v zápasech proti silnějším soupeřům a druhý na celém turnaji obdržel ze všech brankářů nejméně gólů a přispěl svým dílem k získání stříbrných medailí. Třetí, náš začínající gólman, si při své brankářské premiéře na velkém turnaji z České Lípy odvezl vedle týmového stříbra i individuální cenu pořadatele za nejlepšího brankáře turnaje. Všem klukům tedy patří velká pochvala”, uzavírá trenér Radek Plos hodnocení vystoupení svých svěřenců.