12. 3. 2012 | HC

Mládež: 2. třída vyhrála turnaj v Černošicích

V sobotu naši druháčci absolvovali prestižní turnaj II. tříd v Černošicích a celý turnaj vyhráli. Velice pěkné utkání odehrála také čtvrtá třída, která porazila Louny 4:1, trenér kluky pochválil za výborně odehraný zápas. Čtvrťákům zbývá poslední dohrávka s Drážďany v sobotu 24.3. Více uvnitř článku.

2.třída

Sobota, 10. 3. 2012

7. ročník turnaje bratří Kobranovových Černošice

V sobotu jsme s našimi druháčky absolvovali prestižní turnaj II. tříd v Černošicích. Kluci strašně moc toužili uspět a přivést si z nějakého velkého turnaje velký pohár a zlaté medaile. Nicméně jsme byli v očekáváních velmi zdrženliví, protože všichni víme, jak ošidný hokej někdy může být. Nicméně kluci po celý turnaj bojovali jako lvi, celý turnaj si rozhodně hodně užili a zanechali v Černošicích velmi dobrý dojem z litoměřického mládežnického hokeje. (autor: Radek Plos)

Naše cesta turnajem:

HC Stadion Litoměřice - Klatovy 5:5

HC Stadion Litoměřice - Černošice "A" 5:3

HC Stadion Litoměřice - Černošice "B" 23:0

HC Stadion Litoměřice - Kralupy n/Vlt. 11:2

HC Stadion Litoměřice - Příbram 13:1

Složení týmu: Hamr Adam, Hamr David, Hartman Jan, Chlouda Jakub, Kratochvíl Petr, Kučera Vladislav, Kuchař Jakub, Novotný Vítek, Maxa Petr a Plos Lukáš.

Vedle týmového vítězství si náš tým odvezl také jednu individuální cenu, konkrétně Lukáš Plos "Nejlepšího střelce turnaje" za vstřelených 22 branek

Konečné pořadí turnaje:

1. HC STADION LITOMĚŘICE

2. HC Klatovy

3. SK Tygři Černošice "A"

4. HC Kralupy n/Vlt.

5. HC Příbram

6. SK Tygři Černošice "B"

3.třída

Sobota, 10. 3. 2012, Turnaj Kadaň

HC Stadion Litoměřice - Kadaň 0:17

HC Stadion Litoměřice - Ústí n/L 0:7

Už před turnajem jsme tušili, že to pro kluky nebude lehký turnaj, protože se ho zúčastnili naši hráči pouze ročníku 2003. I přes ne zrovna povedený výsledek si kluci mákli, zahráli si o víkendu hokej a posbírali zase další cenné zkušenosti pro svůj hokejový život. Klukům za bojovnost patří naše poděkování. (autor: Radek Plos)

4.třída

HC Stadion Litoměřice - HC Louny 4:1

Třetiny: (1:0,2:1,1:0)

Branky Stadionu: 3x Macel, Lečbych

Velice pěkné utkání, trenér kluky pochválil za výborně odehraný zápas. Klukům zbývá poslední dohrávka s Drážďany v sobotu 24.3.

5.třída

HC Stadion Litoměřice - HC Piráti Chomutov 4:5

Třetiny: (0:1,2:2,2:2)

Branky(asistence): Vaněk(Bacílek,Rubeš), Smola(Čapek,Rubeš), Rubeš(Čapek), Malík(Bacílek)