29. 11. 2011 | HC

Druháčci přivezli z Mostu mikulášské stříbro

V neděli 27. 11. 2011 jsme se s našimi druháčky zúčastnili Mikulášského turnaje II. tříd v Mostě. Turnaje se účastnilo vedle našeho týmu dalších pět, HC Verva Litvínov, HC Slovan Louny, HC Draci Bílina, HC Predátoři Česká Lípa a domácí HC Most. Informace z tohoto turnaje a další výsledky našich mládežnických celků naleznete uvnitř článku.

Mikulášský turnaj v Mostě

V neděli 27. 11. 2011 jsme se s našimi druháčky zúčastnili Mikulášského turnaje II. tříd v Mostě. Turnaje se účastnilo vedle našeho týmu dalších pět, HC Verva Litvínov, HC Slovan Louny, HC Draci Bílina, HC Predátoři Česká Lípa a domácí HC Most. Ve skupině "A" jsme v prvním zápase velmi hladce porazili Litvínov 19:1 a i ve druhém už těžším duelu kluci porazili domácí Most 15:5. Ze skupiny jsme tak postoupili do závěrečného finále a souboje mezi vítězi obou skupin tedy týmy Litoměřic a Loun. Finále přineslo skutečně vyrovnanou a bojovnou hru a asi nejhezčí zápas turnaje. V něm ale naši kluci po boji přeci jen podlehli o něco lepším Lounům 4:7. Přes velkou bojovnost tento zápas a svůj zlatý sen sice kluci nedotáhli, nicméně jsme na celém turnaji předvedli velmi dobrou hru plnou výborného bruslení i povedených akcí a zanechali tak v Mostě opět velmi dobrý dojem. Našim klukům a jejich dovednostem nezávisle na sobě vystřihlo pochvalu i několik trenérů jiných týmů (např. Litvínova a vítězných Loun). Chtěli bychom touto cestou kluky za předvedené výkony pochválit, skutečně makali a finále s Louny bereme jako naši další velkou zkušenost. Jinak každý z kluků si odvezl svou vytouženou medajli a celý tým pohár za turnajové II. místo. Každý z týmů si také z turnaje odvezl jednu individuální cenu, jejíž přidělení bylo výhradně v rukách pořadatelů turnaje. Z našeho týmu si tak odvezl cenu za "Nejproduktivnějšího hráče turnaje - Lukáš Plos", který ve třech odehraných utkáních nasbíral ze všech hráčů nejvíce bodů (celkem 17) v kanadském bodování za 11 branek a 6 asistencí. Příjemným spestřením byla přítomnost Mikuláše a anděla se dvěma čerty na ledě při závěrečném dekorování jednotlivých týmů. Celkově tedy podle našeho názoru povedený a fajn turnaj.

4.třída

Lovosice 27.11.2011

HC STADION LITOMĚŘICE - HC Slovan Ústí n. L 20:8 (celkový výsledek)

I. Zápas