14. 7. 2011 | Klub

Soutěže mládeže 2011/2012 - 1. část

Nejen dospělým mužstvem živ je litoměřický hokej. V nové sezoně odehraje svá utkání mládež i nejmenší žáčci. A stejně jako v dospělém hokeji, i u mládeže se jde krůček po krůčku ke zlepšení - do dlouhých letech se juniorský tým zúčastní kvalitní Ligy juniorů, což je druhá nejvyšší soutěž této kategorie. Na stejné úrovni změří své síly se soupeři i mladší a starší dorostenci. Žáci 5. - 8. tříd budou hrát Žákovskou ligu po třídách, která umožní i nadále konkurovat nejkvalitnějším klubům. 4., 3. a 2. třída odehrají turnaje v regionu. V článku představíme soutěže juniorů, staršího a mladšího dorostu.

Liga juniorů - skupina západ:

ročníky 1992, 1993 + 5 hráčů r. 1991

2. HC Baník Most

3. HC Klášterec n. O.

4. HC Slovan Ústí n. L.

5. HC Děčín

6. HC Klatovy

7. HC Příbram

8. HC Letci Letňany

9. HC Hvězda Praha

10. PZ Kladno

Rozpis utkání zde!

Soutěž bude odehrána čtyřkolově systémem každý s každým, za vítězství 2 body pro vítěze, při remíze po jednom bodu pro každé mužstvo. Vítěz postupuje do baráže o extraligu, poslední tým sestupuje do krajského přeboru.

Liga staršího dorostu - skupina západ:

ročníky 1994 a 1995

2. HC Meteor Třemošná

3. HC Hvězda Praha

4. HC Energie K. Vary "B"

5. HC Benátky n. J.

6. HC Klatovy

7. HC Kobra Praha

8. HC Slovan Ústí n. L.

9. HC Baník Most

10. SK Kadaň

Rozpis utkání zde!

Liga mladšího dorostu - skupina západ:

ročníky 1996 a 1997

2. HC Meteor Třemošná

3. HC Karlovy Vary "B"

4. SK Kadaň

5. HC Berounští Medvědi

6. HC Děčín

7. HC Baník Most

8. HC Roudnice n. L.

9. HC Letci Letňany "B"

10. HC Sparta Praha "B"

11. HC Příbram

12. KLH Chomutov "B"

13. PZ Kladno

Rozpis utkání zde!

Soutěž bude odehrána dvoukolově systémem každý s každým, poté prvních 6 týmů odehraje skupinu dvoukolově systémem každý s každým, zbývajících 5 mužstev utvoří druhou skupinu. 3 body za vítězství v normální hrací době, v případě nerozhodného výsledku obě družstva získají po bodu, po dvouminutové přestávce následují samostatné nájezdy. Vítěz soutěže postupuje do ELMD, sestupující družstvo bude určeno na základě součtu koeficientů za sezony 2011/2012 a 2012/2013. Družstvo s nejhorším koeficientem sestupuje.