9. 2. 2011 | HC

Mladší dorost se nevzdal a bojoval až do konce

Mladší dorostenci urvali alespoň bod. V poslední minutě utkání mezi domácím Stadionem a Hvězdou Praha svítilo na světelné tabuli skóre 2:4 a přihlížející fanoušci už možná ani nedoufali, že by naši dorostenci s tímto nepříznivým skóre něco udělali. O to více byli nadšeni, když v poslední minutě padly dvě branky, a to do sítě Pražanů. Vyrovnávací branka padla pár vteřin před koncem třetí třetiny. Na nájezdy pak byli úspěšnější borci z Hvězdy a odvážejí si jeden bod navíc. Více naleznete uvnitř článku.

5. třída - Žákovská liga

5. 2. 2011

HC Most - HC Stadion Litoměřice 4:9

Třetiny (0:4, 3:2, 1:3)

Branky (asistence): 5x Heřmanovský (1x Černohorský, 2x Fábry, 1x Günther), Černohorský, Fábry, Apeltauer, Günther p>

HC Stadion Litoměřice – HC Hvězda Praha 4 : 5sn

Branky (asistence): 22. Kulda (Guman, Minář), 43. Minář, 60. Staněk (Kulda, Ransdorf), 60. Ransdorf (Matějek, Staněk).