25. 1. 2011 | HC

Mladší dorost vyhrál třetí utkání v řadě

Mladší dorostenci vyhráli již třetí utkání v řadě, v Příbrami zvítězili 7:4 a na domácím ledě si poradili s mužstvem HC Teplice 7:2. Podobně jako mladší dorostenci odehráli svá utkání také junioři, v sobotu na domácím ledě porazili nejprve mužstvo HC Teplice a v neděli nezaváhali proti mužstvu z Loun. Naši žáci sehráli svá utkání proti soupeři z Kadaně s výsledkem 2:2 na zápasy. Více naleznete uvnitř článku.

4. třída

23. 1. 2011

HC Louny - HC Stadion Litoměřice 7:8

Třetiny (1:4, 3:2, 3:2)

Branky (asistence): 3x Günther (Damašek, 2x Černohorský(Günther), Krbec (Rubeš), Horešovský, Damašek

5. třída – Žákovská liga

22. 1. 2011

SK Kadaň - HC Stadion Litoměřice 3:5

Třetiny (0:3, 2:1, 1:1)

Branky (asistence): 3x Rechtorik (Sarnovská, Günther), Günther, Kocourek (Rechtorik)

Komentář:

Začátek se nám povedl, Sarnovská vybojovala za brankou kotouč, natlačila se před bránu a těžil z toho brankou Rechtorik. Hráli jsme velice aktivně, velké šance měli postupně Günther, Damašek a Horešovský, ale gólově se prosadil jen Rechtorik. Po chvíli protrhl střeleckou smůlu aktivní Günther. Ve druhé třetině jsme pokračovali v dobrém výkonu, ale střelecky se prosadil po asistenci Rechtorika Kocourek. Další šance jsme nedali, za to soupeř se jednou prosadil. Poslední třetina byla vyrovnaná, soupeř se prosadil dvakrát a snížil na rozdíl jedné branky. Vítězství nám pojistil po pěkné přihrávce Günthera svým třetím gólem Rechtorik. Celých šedesát minut odchytal Skokan, který se prezentoval vynikajícím výkonem. (autor: Rubeš Václav)

6. třída – Žákovská liga

22. 1. 2011

SK Kadaň - HC Stadion Litoměřice 5:3

Třetiny (1:0, 3:1, 1:2)

Branky (asistence): Švalich (Fábry), Svoboda, Bouzek (Svoboda)

7. třída – Žákovská liga

22. 1. 2011

HC Stadion Litoměřice - SK Kadaň 1:15

Třetiny (0:7, 0:4, 1:4)

Branky (asistence): Kloc Petr (Kraus Radek)

Vyloučení: 6:4, bez využití

8. třída – Žákovská liga

22. 1. 2011

HC Stadion Litoměřice - SK Kadaň 7:4

Třetiny (4:2, 3:0, 0:2)

Branky (asistence): Zeman 2x (Ševic, Kolenatý), Guman 2x (2x Zeman), Kulda (Guman+Ševic), Vandas (Kulda), Landa

Vyloučení: 4:4, využití: 2:1

Sestava: Sklíba, Kolenatý, Ševic, Pirunčík, Zeman, Kulda, Landa, Minka, Vandas, Hamerský, Živnůstka

Mladší dorost – Liga mladšího dorostu

23. 1. 2011

HC Příbram - HC Stadion Litoměřice 4:7

Branky (asistence): 2. Husák (Matějek, Pechač), 6. Popek (Guman), 24. Vilček (Kulda), 29. Popek (Rasdorf, Melichar), 33. Krýsl (Matějek), 58. Hau (Krýsl), 60. Minář (Krýsl, Ransdorf).

24. 1. 2011

HC Stadion Litoměřice – HC Teplice 7:2

Branky (asistence): 21. Hau (Zeman), 29. Matějek (Zeman), 41. Krýsl (Vilček), 43. Popek (Vilček, Ransdorf), 46. Minář (Hau), 52. Hau (Minář), 54. Ransdorf (Minář).

Diváci: 80

Branky (asistence): Cerman (Purma, Kalina), Pavlata (Rusý), Michajlov (Rusý), Beránek, Nenadál (Pavlata), Pavlata, Svatý (Rusý)

23. 1. 2011

HC Stadion Litoměřice – HC Louny 7:0

Třetiny: (2:0, 2:0, 3:0)

Diváci: 69

Branky (asistence): Svatý, Beránek (Vacek), Kalina (Cerman), Rusý(Purma, Gilar), Svatý (Beránek), Pavlata (Rusý), Svatý (Beránek)