13. 12. 2010 | HC

Mládež: Junioři nadělili Bílině dvanáct branek

Předčasnou vánoční nadílku si připravili junioři Stadionu pro hokejisty z Bíliny. V sobotním utkání v Bílině zvítězili poměrem 12:3. Druhá třída porazila ústecký Slovan a třeťáci vyhráli nad svými soupeři z Mostu a Klášterce. V žákovské lize získali naši mladíci sedm bodů z osmi, soupeřem byl HC Stadion Teplice. Dalšími koly pokračovala také dorostenecká liga. Mladší dorost prohrál na Hvězdě Praha a v domácím prostředí si poradil s Berounem.

2. třída

Sobota 11. 12. 2010 (ZS Lovosice)

HC Stadion Litoměřice - HC Slovan Ústí n. Labem „A“ 12:4 (mistrovské utkání - celkový výsledek)

Branky Stadionu: Plos Lukáš 5x, Krocker Marek 3x, Macel Jan 2x, Novotný Vít 1x, Sluka Radek 1x

HC Stadion Litoměřice - HC Slovan Ústí n. Labem „B“ 19:4 (přátelské utkání - celkový výsledek)

Branky Stadionu: Sluka Radek 6x, Plos Lukáš 4x, Novotný Vít 3x, Macel Jan 2x, Maxa Petr 2x, Krocker Marek 1x, Sluka Josef

3. třída

Pátek 10. 12. 2010 (ZS Kláěterec n/O)

HC Klášterec n. Ohří - HC Stadion Litoměřice 15:19 (celkový výsledek)

I. zápas 7:12

Branky Stadionu: Macel Jan 7x, Bartoníček Jiří 3x, Lečbych Lukáš 2x, Sluka Radek 1x

II. zápas 8:7

Branky Stadionu: Sarnovská Agáta 5x, Gazsi Matěj 1x, Veselý Lukáš 1x

Neděle 12. 12. 2010 (ZS Most)

HC Most - HC Stadion Litoměřice 18:25 (celkový výsledek)

I. zápas 15:16

Branky Stadionu: Novotný Radek 9x, Macel Jan 3x, Krocker Marek 3x, Bartoníček Jiří 1x

II. zápas 3:9

Branky Stadionu: Gazsi Matěj 5x, Veselá Kateřina 2x, Veselý Lukáš 1x, Lečbych Pacel 1x

4. třída

12. 12. 2010

HC Most – HC Stadion Litoměřice 2:3

Třetiny (0:1, 0:1, 2:1)

Branky (asistence): Rubeš (Vízner), Sarnovská (Rubeš, Damašek), Rubeš

Komentář:

Do zápasu jsme vstoupili s velkým odhodláním. Ve druhé minutě se po přihrávce Víznera střelecky prosadil kapitán Rubeš. Další šance jsme nedaly a soupeřovi pochytal výborně chytající Rechtorik. Ve druhé třetině jsme pokračovali v dobrém výkonu. O dvoubrankové vedení se postarala po přihrávkách Rubeše a Damaška dobře hrající Sarnovská. Do poslední části hry jsme vstoupili celkem dobře, dostávali se do šancí, ale platilo pořekadlo ,,nedáš dostaneš". V přesilové hře soupeř dvě minuty před koncem vyrovnal. V dramatickém závěru jsme nesložili zbraně. Po pravé straně ujel Rubeš a přesnou střelou k tyči vrátil vedení na naši stranu. (autor: Rubeš Václav)

5. třída – Žákovská liga

11. 12. 2010

HC Stadion Litoměřice – HC Teplice 10:2

Třetiny (2:0, 6:1, 2:1)

Branky (asistence): Rubeš (Sarnovská), Froněk (Černohorský), Černohorský, Rubeš (Damašek), Sarnovská (Damašek, Čapek), Rubeš(Čapek), Rubeš (Damašek), Smola (Sarnovská), Apeltauer (Rubeš, Čapek), Sarnovská (Rubeš)