15. 11. 2010 | HC

Mládež: Žákovská liga a naši nejmenší

Soupeřem mladých hokejistů Stadionu v žákovské lize byl o tomto víkendu HC Litvínov. Pátá, šestá a sedmá třída na své soupeře nestačila, ale naše osmička našla recept na hokejisty Litvínova a zvítězila. I naši nejmenší nezaháleli, druháci sehráli dvě utkání proti celkům z Varnsdorfu a Loun. Naše třetí třída odehrála dvojzápas proti soupeři z Kadaně. Více uvnitř článku.

Neděle 14. 11. 2010 - ZS Lovosice

HC Stadion Litoměřice – Varnsdorf 3:9

Třetiny: (1:3, 2:3, 0:3)

Branky Stadionu: Plos Lukáš 2x, Kratochvíl Petr 1x