1. 11. 2010 | HC

Žákovská liga: 5. třída získala za uplynulý týden plný počet bodů

Podzimní prázdniny byly plné hokeje. Mladí hokejisté Stadionu sehráli hned několik zápasů. Naši páťáci si poradili se soupeři z Chomutova i Děčína. Mladší dorost vyhrál v Berouně, ale se sklopenou hlavou odcházel ze zápasu s Mostem. Starší dorost prohrál v Praze na Hvězdě, ale v neděli porazil Mělník. Junioři vezou body z Bíliny. 3. třída porazila na lovosickém ledě Bílinu 10:6.

2. a 3. třída

Neděle 31. 10. 2010, ZS Lovosice

HC Stadion Litoměřice – HC Draci Bílina 10:6

Třetiny (2:2, 3:4, 5:0)

Branky Stadionu: 3x Novotný Radek, 2x Bartoníček Jiří, 2x Lečbych Pavel, 2x Lečbych Lukáš a 1x Jan Hozák

4. třída

31. 10. 2010

HC Stadion Litoměřice – HC Louny 4:3

Třetiny (2:0, 0:0, 2:3)

Branky (asistence): Smola, Sarnovská (Froněk), Smola, Vízner (Rubeš).

Komentář:

Začali jsme dobře a po několika šancích ujel domácí obránce Smola a zavěsil. Zanedlouho se po přihrávce Froňka před brankou prosadila domácí bojovnice Sarnovská. Do druhé třetiny jsme šli s dvoubrankovým vedením a měli jsme několik dobrých šancí. V půlce třetiny po výborné přihrávce Gunthera netrefil prázdnou branku Rubeš, který měl ještě několik šancí ke vstřelení gólu, ale stav po dvou třetinách byl stále 2:0. Třetí část jsme začali tragicky, po necelé minutě hosté vyrovnali a bylo zaděláno na pěkné drama. Domácí tým ale nesložil zbraně a v půlce třetiny Litoměřice znovu vedly po akci Smoly. Chvilku poté po průniku Rubeše skóroval do prázdné branky Vízner. Hosté ještě jednou brankou zdramatizovali závěr utkání, ale domácí si již výhru vzít nenechali. (autor: Rubeš Václav)

5. třída – Žákovská liga

28. 10. 2010

Stadion Litoměřice – HC Chomutov 7:3

Třetiny (1:0,2:1,4:2)

Branky (asistence): Günther Vojtěch (Rubeš Václav), Günther Vojtěch, Rubeš Václav (Poulíček Josef), Apeltauer Michael, Sarnovská Agáta (Rubeš Václav), Rubeš Václav (Damašek Ondřej), Smola Jan

Komentář:

Zápas jsme začali výborně, soupeře jsme přehrávali, ale přes množství šancí se prosadil po přihrávce Rubeše pouze domácí útočník Gunther. Ve druhé třetině domácí pokračovali ve výborném výkonu plném bojovnosti. Střelecky se podruhé prosadil Gunther a po přihrávce Poulíčka skóroval Rubeš, jednou se též prosadil soupeř, a tak se do třetí třetiny šlo za stavu 3:1 pro domácí. Poslední třetinu začal lépe soupeř a po dvou chybách domácí obrany to bylo v osmé minutě 3:3. Po oddechovém čase domácí nesložili zbraně a po chvíli se znovu dostali do vedení. Po samostatném úniku vsítil branku domácí obránce Apeltauer. Poté jsme vyvinuli obrovský tlak, kdy jsme v posledních třech minutách vstřelili tři branky. Nejprve se po přihrávce Rubeše před brankou prosadila Sarnovská, pak po přihrávce Damaška ujel domácí kapitán Rubeš, který zakončil střelou pod horní tyčku. Skore uzavřel po průniku důrazným zakončením domácí obránce Smola. Po celý zápas držel svůj tým výborným výkonem domácí brankář Skokan. (autor: Rubeš Václav)

30. 10. 2010

HC Děčín – HC Stadion Litoměřice 1:4

Třetiny (0:2, 0:1, 1:1)

Branky (asistence): Damašek (Rubeš), Froněk (Kocourek), Günther (Rubeš), Günther