18. 10. 2010 | HC

Žákovská liga: Další derby s HC Slovan Ústí n. L.

Po středečním derby „A“ mužstev si derby zahráli i mladí hokejisté Stadionu, kteří odehráli své zápasy proti HC Slovan Ústí n. L. Po předchozím vítězném víkendu se naší mládeži tolik nedařilo, kromě žáků 8. třídy, kteří vyhráli na ústeckém ledě poměrem 6:4. Takže celkové skóre po žákovském derby bylo 3:1 na zápasy pro ústecký Slovan. Mladší dorost přivítal na domácím ledě PZ Kladno. Starší dorost odehrál dvě utkání na ledě soupeřů z HC Kobra Praha a HC Meteor Třemošná.

Třetiny (5:1, 3:1, 1:1)

Branky (asistence): Vandas, Sadil (Daniel), Hazucha (Prochorenko)

Vyloučení 5:7, využití 2:1

Komentář:

Mužstvo Litoměřic hrálo v prvních deseti minutách první třetiny se soupeřem naprosto vyrovnané utkání. V této části zápasu jsme se dokonce ujali vedení. Bohužel v závěru první třetiny po individuálních chybách hráčů a nepřesvědčivém výkonu obou brankářů následovala smršť 5 branek soupeře a o výsledku zápasu bylo prakticky rozhodnuto. Ve druhé třetině pokračoval nepřesvědčivý výkon našich hráčů a skóre soupeře postupně narůstalo. K výrazné herní změně došlo až v poslední části zápasu, kdy se nám opět dařilo držet se soupeřem krok a v některých herních situacích ho i přehrávat, ale na výraznou změnu skóre to nestačilo. (autor: Daniel Tomáš)