11. 10. 2010 | HC

Žákovská liga – 8. třída nastřílela soupeři 17 branek!

Kolotoč žákovské ligy pokračoval dalším kolem. Soupeřem hokejistů Stadionu byl tentokrát Stadion Teplice. Mužstvo 8. třídy nastřílelo svému soupeři sedmnáct branek. Naši „čtvrťáci“ si poradili s hokejisty z Klášterce poměrem 5:2. Mladší dorost vyhrál v Příbrami 4:1. Jediný kdo okusil hořkost porážky o tomto víkendu byli starší dorostenci, kteří nestačili na PZ Kladno. Podrobnosti o odehraných zápasech najdete v článku.

4. třída

9. 10. 2010

HC Klášterec n. O. - HC Stadion Litoměřice 2:5

Třetiny (1:1) (0:3) (1:1)

Branky(asistence): 10. Sarnovská Agáta asistence: 22. Čapek Patrik, 32. Rubeš Václav, 32. Rubeš Václav asistence: 11. Damašek Ondřej, 9. Apeltauer Michael asistence: 13. Günther Vojtěch, 11. Damašek Ondřej asistence: 32. Rubeš Václav

5. třída – Žákovská liga

10. 10. 2010

HC Stadion Teplice - HC Stadion Litoměřice 3:6

Třetiny (2:2) (0:2) (1:2)

Branky: 32. Rubeš Václav, 11. Damašek Ondřej asistence : 32. Rubeš Václav, 32. Rubeš Václav, 32. Rubeš Václav, 32. Rubeš Václav, 13. Günther Vojtěch

6. třída – Žákovská liga

HC Stadion Teplice - HC Stadion Litoměřice 7:9

Branky: 4 x Cerman Vojtěch, Kamp Dominik, Zuziak Rudolf, Salač Ondřej, Švalich Sebastian, Svoboda Přemysl