Archiv

Posledních 30 článků

20.10.Stadion se vydá do Kadaně, připíše si další body?KAD - LTM, 16.kolo | Denisa Zunová, Vít Trubička

Po domácí prohře v prodloužení s Prostějovem se Stadion vydá k utkání do Kadaně. Kadaňským Trhačům se příliš nevede, v tabulce zaujímají poslední pozici pouze s jednou domácí výhrou. Hráči z Kadaně mají jednoznačně Litoměřicím co vracet, neboť v prvním duelu, hraném v Litoměřicích, vyhráli Kališníci 6:3. Úvodní buly padne v 17:00. Utkání můžete sledovat buď přímo v Kadani, nebo přes tvcom.cz

18.10.Dlouho vyrovnaný zápas našel vítěze až v prodlouženíLTM - PRO 2:3, 15.kolo | Vít TrubičkaPo dlouhou dobu vyrovnané utkání hledalo svého vítěze až do prodloužení. Sice se oba týmy dostaly k určitému, nepříliš však velkému, množství šancí, málokterou z nich dokázal proměnit. Proto bylo k vidění napětí mezi oběma soupeři do posledního dechu, které vygradovalo ve třetí třetině souhrou několika potyček mezi oběma soupeři.
18.10.Měli bychom hrát celý zápas jako poslední třetiny, konstatuje Patrik MiškářLuňáček JanV utkání proti Jestřábům z Prostějova se za Litoměřice střelecky prosadil hráč s číslem 14 Patrik Miškář, který zároveň patřil při svém mládí v týmu kališníků mezi nejstarší útočníky na ledě. Patrik nastupuje v útoku domácích již několik sezon a jeho mateřským klubem je Mountfield Hradec Králové.
17.10.Shrnutí výsledků mládeže, 9.10. - 15.10.Vít Trubička
17.10.Do Litoměřic přilétají Jestřábi, hraje se o první šestkuLTM - PRO 2:3, 15.kolo | Jiří Novák

Na kališníky čeká druhý domácí zápas v řadě. Po pondělní smolné prohře proti českobudějovickému Motoru se představí proti prostějovským Jestřábům. Hanáci mají jednoznačně Litoměřickým co vracet, neboť v prvním duelu, hraném v Prostějově, vyhrály Litoměřice vysoko 4:1. Utkání můžete sledovat od 18:00 v Kalich Areně nebo prostřednictvím tvcom.cz

16.10.Škoda, že se nám nevydařilo skórovat dříve, konstatuje Tomáš KrátkýVít Trubička

“B“ týmu se povedlo znovu v domácím prostředí naplno bodovat. Tentokrát si porážku odvezl konkurent na čele tabulky, Klášterec nad Ohří. Dlouho vyrovnaný zápas, který navíc gólově vyzníval lépe pro soupeře, dokázali kališníci ve svůj prospěch otočit až ve třetí třetině. Na svém kontě tedy mají pět výher a jednu prohru, o čelo tabulky se dělí s Mosteckými Lvi. Po zápase nám řekl pár slov Tomáš Krátký.

16.10.Stadion dlouho Motoru vzdoroval, v závěru bohužel padlLTM - CEB 2:3, 14.kolo | Vít TrubičkaPo dlouhou dobu vyrovnaný zápas přinesl velké množství střel na obou stranách, což přineslo spoustu práce jak pro Tomáše Krále, tak pro Petra Kváču. Přesto oba gólmani své celky drželi a chytili velké množství střel. Stadion se dlouho snažil, v závěru se však povedlo Vlastimilu Dostálkovi otočit definitivně zápas ve prospěch Motoru.
15.10.Druhou čtvrtinu WSM Ligy začne Stadion doma proti MotoruLTM - CEB 2:3, 14.kolo | Vít Trubička

Sobotním zápasem v Havířově byla uzavřena první čtvrtina tohoto ročníku WSM Ligy. Kališníci si v ní vedli, navzdor všem předpokladům, obstojně. Stadion ji zakončil na šestém místě s osmibodovou ztrátou na vedoucí Karlovy Vary. V Kalich Areně vyzve jednoho z favoritů, českobudějovický Motor. Ten se zatím drží u čela tabulky, na absolutní vrchol ztrácí jen tři body. Utkání začíná v 18:00, můžete jej vidět buď v Kalich Areně nebo přes tvcom.cz

14.10.Z Havířova s bodem, Stadion AZetu podlehl až v prodlouženíHAV - LTM 2:1, 13.kolo | Vojtěch MartinekPo středeční výhře nad Slavii si v kališníci v sobotu opět zkusili prodloužení, ve kterém ale tentokrát uspět nedokázali. Stadion v Havířově vybojoval bod po těsné porážce 1:2, přičemž jediný gól hostujícího týmu vstřelil tahoun Aleš Pavlas. Litoměřičtí si tak ziskem jednoho bodu pojistil šesté místo v průběžné tabulce WSM ligy.
13.10.Stadion se vydá do Havířova, naváže na vydařenou venkovní bilanci?HAV - LTM 2:1, 13.kolo | Vít Trubička

Po domácí výhře v prodloužení nad Slavií se Stadion vydá k utkání až do Slezska. Havířovu se momentálně příliš nedaří, v tabulce jsou na dvanáctém místě pouze se dvěma domácími výhrami. Ovšem vzhledem k velké vyrovnanosti v dosavadní části WSM Ligy ztrácí na Stadion jen pět bodů. Utkání, uzavírající první čtvrtinu soutěže, začíná v havířovské Gascontrol Areně v 17:30

11.10.Rád bych zůstal v Litoměřicích co nejdéle, říká Denis KusýLTM - SLA 4:3, 12.kolo | Jan LuňáčekTak to byla vizitka. V utkání proti pražské Slavii se v dresu kališníků představil mladý útočník s číslem 88 na dresu. První utkání na domácím ledě a hned zisk tří kanadských bodů. Denis Kusý předvedl, že je velice nadějným hokejistou a že jeho předchozí úspěchy na druholigový stadionech nebyly náhodné. A dobrý tah předvedli i litoměřičtí trenéři, kteří Denise do týmu zařadili.
11.10.Velmi bojovné utkání nakonec dokázali kališníci ovládnoutLTM - SLA 4:3, 12.kolo | Vít TrubičkaVyhrocený zápas proti Pražanům přinesl od samého začátku těžkou přestřelku. Již na začátku se dokázalo prosadit exlitoměřické duo Nedvídek - Kopta, na což okamžitě reagoval Martin Jandus. Litoměřicím se poté povedlo po dlouhé době využít přesilovku. I díky těmto trefám se zápas nakonec dostal do prodloužení, v němž domácí panovali a zásluhou Denise Kusého nakonec zápas ovládli.
10.10.Do Litoměřic přijede Slavia, Pražanům se letos venku daříLTM - SLA 4:3, 12.kolo | Jiří NovákVýsledkově i postavením v tabulce jsou na tom Kališníci z Litoměřic po jedenácti kolech WSM Ligy sice lépe, přesto by svého příštího soupeře neměli podcenit. Ve středu přivítají na svém ledě pražskou Slavii, která nejlepší zápasy letošního ročníku předvedla právě na stadionech svých soupeřů. Utkání můžete sledovat v Kalich Areně nebo přes tvcom.cz
9.10.Shrnutí výsledků mládeže, 1. - 8.10.2017Vít Trubička
9.10.Benátky byly bohužel nad síly KališníkůLTM - BNJ 1:3, 11.kolo | Vít TrubičkaPřestože domácí hokejisté vstoupili do utkání velice dobře a po první třetině se ujali vedení, zásluhou Matěje Chalupy, což byl také jediný střelec Litoměřic, se hosté nevzdali a zápas rozhodli ve svůj prospěch. Benátky si tedy, i přes několik desetiminutových trestů odvážejí tři body a dotahují ztrátu na svého dnešního soupeře.
8.10.Do Kalich Areny zavítají Benátky, vrátí jim Stadion prohru v přípravě?LTM - BNJ 1:3, 11.kolo | Vít Trubička

Po venkovní výhře v Přerově čeká na kališníky další domácí zápas. Utkají se proti středočeským Benátkám. Ty jsou nyní o tři pozice v tabulce níže se ztrátou třech bodů. Litoměřičtí po úspěšně zvládnutém zápase proti favoritovi budou chtít zcela jistě na výhru navázat, ovšem Benátky budou chtít zlomit sérii porážek. Utkání můžete sledovat od 18:00 v Kalich Areně, popřípadě přes tvcom.cz

7.10.Litoměřice porazily favorita, z Přerova vezou tři bodyPRE - LTM 0:2, 10.kolo | Barbora KoťováStadion si s favorizovaným Přerovem poradil a domů veze všechny body. Do první třetiny nastoupily oba celky velice energicky, hra se přesouvala od jedné brány k druhé, ale ani přes několik pěkných gólových příležitostí na obou stranách se ani jedno mužstvo neprosadilo. V druhé třetině se vedení ujal tým Litoměřic, který dokázal využít přesilovou hru a zásluhou Vítězslava Bílka šel do vedení 0:1. Ve třetí třetině Zubři nic nevzdávali a ve svém tlaku na litoměřickou bránu neustávali. Dvě minuty před koncem třetí periody se Stadion dostal do oslabení a domácí zkusili hru v šesti na čtyři. Litoměřice se však ujaly kotouče, který do brány domácích dopravil Radek Pilař. Kališníci tak porazili Zubry 0:2 a domů do Kalich Areny si odvezli tři tvrdě vybojované body.
6.10.Stadion se vydá do Přerova, naváže na předchozí hanácký úspěch?PRE - LTM 0:2, 10.kolo | Vít Trubička

Po zisku jednoho bodu proti kladenským Rytířům se kališníci vydají k zápasu do Přerova. Zubři mají mimořádně povedený vstup do sezóny, na čas byli dokonce i na prvním místě tabulky WSM Ligy. V současnosti ztrácejí jediný bod na vedoucí Karlovy Vary. Stadion ovšem prokázal, že umí favority o body obírat. Povede se mu to i proti Přerovu a odveze si z Hané 100% vítěznou bilanci, která začala už duelem s Prostějovem? Utkání můžete sledovat buď naživo v MEO Areně, nebo přes tvcom.cz

4.10.Proti Kladnu v brance s Tomášem KrálemMiroslav KejmarV utkání s Kladnem se v brance Stadionu představí Tomáš Král, který naposledy působil v Chomutově. Vedení tak reaguje na situaci, kdy došlo k přesunu Martina Kloučka do jeho mateřských Pardubic, v jejichž dresu se výborně uvedl v úterý 3. 10. při utkání proti Spartě Praha. Tomáš Král se po ukončení smlouvy v Chomutově v Litoměřicích připravoval na zahraniční angažmá. Než dojde k jeho přesunu do zahraniční soutěže, vypomůže Stadionu v příštích těžkých zápasech. Tomáš Král již v Litoměřicích působil a odchytal v litoměřickém dresu přes 70 utkání.
4.10.Velké drama nakonec zvládlo lépe KladnoLTM - KLA 1:2, 9.kolo | Vít TrubičkaAž samostatné nájezdy rozhodly o vítězi dnešního zápasu. V nich měli větší štěstí kladenští Rytíři. Kališníci tak z tohohle zápasu berou alespoň bod. Velkou míru na dnešním výsledku má gólman Tomáš Král, který vychytal velké množství pokusů kladenských hráčů.
4.10.Pro mě bylo příjemné se do Litoměřic vrátit, říká Tomáš KrálJan Luňáček V Litoměřické brance se v utkání proti Rytířům z Kladna nečekaně objevil Tomáš Král. Tomáš zde působil v letech 2013- 2016 a zanechal zda za sebou výraznou stopu. Pokud byl v brance, byl i oporou týmu. Byl i miláčkem fanoušků a stále se zde na něho vzpomínalo. Hokejové osudy jsou ale různé a Tomáš se na krátkou dobu opět v Litoměřicích objevil. A fanoušky kališníků nezklamal. Proti kladenskému týmu opět předvedl perfektní výkon.
3.10.Shrnutí výsledků mládeže, 25.9. - 1.10.2017Vít Trubička
2.10.Do Litoměřic se řítí Rytíři, přejdou přes kališnickou vozovou hradbu?LTM - KLA 1:2, 9.kolo | Vít Trubička

Po nezdaru v Karlových Varech čeká na hráče Litoměřic další domácí zápas. Představí se proti kladenským Rytířům, kteří jistě též budou chtít napravit porážku po samostatných nájezdech od Přerova v minulém zápase. Jaromír Jágr sice nepřijede, ačkoliv dle jeho slov to plánoval, přesto od osmnácti hodin bude k vidění zajímavý zápas sousedů v tabulce. Pokud se nechystáte do Kalich Areny, můžete utkání sledovat přes tvcom.cz

1.10.S Markem Domským o úspěšně zvládnutém zápase proti Mosteckým LvůmLTM - MOB 5:3, 4.kolo | Vít Trubička

Poté, co se kališníkům povedlo jako prvnímu týmu v letošním ročníku Krajské ligy mužů zkrotit útočné Lvy z Mostu se k rozhovoru dostavil Marek Domský. Jako nejproduktivnější hráč litoměřického celku si po odehraném zápase našel chvilku na jeho závěrečné shrnutí. Na konečné výhře 5:3 se podílel jedním gólem a dvěma asistencemi

30.9.Stadion potrápil favorita, přesto mu nakonec podlehlKVA - LTM 3:0, 8.kolo | Vít TrubičkaAčkoliv to pro kališníky dlouho vypadalo nadějně, nakonec se jim ani napodruhé nepodařilo KV Arenu dobýt. Po prohře v přípravných zápasech i nyní podlehli Energii 0:3. Přerušila se tak šnůra litoměřických výher. Kališníkům nyní nezbývá nic jiného než se oklepat a do příštího duelu proti dalšímu z favoritů, Kladnu, jít s čistou hlavou.
29.9.Stadion se vydá do Karlových Varů, dokáže potrápit favorita?KVA - LTM 3:0, 8.kolo | Vít Trubička

Po úspěšné zvládnutém derby čeká na kališníky soupeř zvučnějšího jména, do nedávna účastník Tipsport Extraligy, karlovarská Energie. Mezi oběma celky je v současnosti pouze jednobodový rozdíl. Energetici se pokoušejí o co nejrychlejší návrat zpět do extraligy, na vedoucí dvojici z Přerova a Kladna ztrácejí pouze jeden bod. Pokud se nechystáte do KV Areny, můžete utkání sledovat pomocí přenosu na tvcom.cz

27.9.Mladí hráči přinesli do týmu energii, konstatuje Ondřej SmetanaLTM - UNL 3:2, 7.kolo | Jan LuňáčekV týmu kališníku odehrál již několik sezon. Ale pár let strávil i na zimním stadioně v Ústí nad Labem, kde také bydlí. Litoměřický odchovanec a opora zadních řad Ondřej Smetana je jedním ze starších hráčů, kteří mají předávat své zkušenosti mladíkům, kteří se učí v Litoměřicích hokejovému řemeslu v soutěži dospělých. Paradoxně ani Ondřej ještě není v nejlepších hokejových létech. I on má svou hokejovou budoucnost teprve před sebou.
27.9.Až v samostatných nájezdech ovládl Stadion derbyLTM - UNL 3:2, 7.kolo | Vít Trubička

I přes převahu kališnického celku se dlouhou dobu držel vyrovnaný stav, přičemž o vítězi prvního polabského derby letošní sezóny rozhodly samostatné nájezdy, v nichž měli domácí hokejisté převahu. Zcela zaslouženě tedy berou velmi cenné dva body. Vyrovnaný stav docela dlouho drželi oba brankáři, kteří předvedli skvělé výkony.

26.9.Shrnutí výsledků mládeže, 18.-24.9.2017Vít Trubička
26.9.První soutěžní derby sezóny – Udrží se Stadion na vítězné vlně?LTM - UNL 3:2, 7.kolo | Vít Trubička

Od 18 hodin sehraje Stadion další domácí utkání. Do Kalich Areny zavítá ústecký Slovan, který zatím výsledkově tápe. Ze šesti dosud odehraných zápasů dokázal jen jednou naplno bodovat, kdežto Stadion třikrát. O to větší motivaci Ústečané budou mít, čeká však na ně soupeř ve formě, který jistě bude chtít uhájit svůj domácí prostor a nepustit soupeři ani milimetr.