Archiv

Posledních 30 článků

21.2.Kališníci z Edenu vezou bod, sešívaným podlehli v prodlouženíSLA - LTM 2:1, 51.kolo | Barbora KoťováLitoměřice Pražany pořádně potrápily, domů si ale odvážejí pouze jeden bod. Přestože jsme v první třetině mohli vidět hned pět početních výhod, žádná branka nepadla. Ve druhé třetině se prosadili sešívaní a šli do jednobrankového vedení, které si drželi až do padesáté osmé minuty. Dvě minuty před zazněním třetí sirény zkusili Litoměřičtí hru v šesti, což se jim vyplatilo a na 1:1 srovnal Daniel Voženílek. Utkání tak šlo do prodloužení, ve kterém se ale kališníci provinili nedovoleným zákrokem a domácí bez váhání svou šanci využili. Stadion tak podlehl Slavii v prodloužení 2:1.
21.2.B tým ovládl nájezdy a v semifinále vede 1:0LTM - LNY 4:3, 0.kolo | Vít Trubička

V celozápasovém dotahování lounského celku byl nakonec litoměřický rezervní tým úspěšný. Po několika úspěšných šancích dovedl své úvodní utkání play-off až do samostatných nájezdů. Ty samotné byly také drama, díky bravurní práci gólmana Sklíby rozhodl o vítězství kališníků až v šesté sérii Marek Domský. Stadion se tak ujal vedení v semifinálové sérii 1:0. Série se hraje na dva vítězné zápasy.

20.2.Poslední venkovní zápas sezóny, Stadion se vydá do EdenuSLA - LTM 2:1, 51.kolo | Vít Trubička

51. kolo odehraje Stadion na ledě pražské Slavie. Sešívaným se momentálně nepříliš daří. Posledním vítězstvím nad Přerovem utnuli čtyřzápasovou sérii porážek. Té ovšem předcházela sedmizápasová série výher. Navíc Litoměřice ukazují, že se jim v poslední době na venkovních kluzištích daří. Jak utkání s Kladnem, tak s Benátkami nad Jizerou vyhrály shodně 4:1.

19.2.Radim Toman: Za druhé místo jsme rádiVít Trubička

Členem stříbrného výběru trenérů Václava Varaďy a Rostislava Vlacha byl i litoměřický útočník Radim Toman. Jeden ze zkušenějších hráčů devatenáctky se v závěrečném utkání turnaje gólově prosadil, zároveň jednou asistoval. Dopomohl tak k výhře českého týmu nad německým 9:2. Po něm si Češi mohli definitivně převzít pohár pro druhý nejlepší tým celého turnaje.

19.2.B tým vstupuje do semifinále play-off proti lounskému SlovanuLTM - LNY 4:3, 0.kolo | Vít Trubička

Po úspěšně zvládnuté základní části, kterou svěřenci Milana Buďy zakončili na druhém místě, čeká na hráče Litoměřic boj o Mistra Ústeckého kraje. Jako první se kališníkům do cesty postaví lounský Slovan, který postoupil z místa třetího. Mezi oběma soupeři však byl dvacetibodový rozdíl. Přijďte podpořit kališníky již tuto středu 21.2. od 19:45.

19.2.Mladší dorost si poradil s BenáteckýmiLTM - BNJ 3:2, 0.kolo | Vít Trubička

Velmi vyrovnanou bitvu přineslo 14. kolo nadstavby Regionální ligy mladšího dorostu. V něm Litoměřice přivítaly na svém ledě Benátky nad Jizerou. Zejména díky souhře dua Jan Smola a Jan Vostiňák nakonec kališníci zvítězili 3:2 a zmírnili ztrátu na třetí Středočechy. Sami pak zůstávájí na místě osmém.

19.2.Shrnutí výsledků mládeže, 12.-18.2.2018Vít Trubička
17.2.Kališníci si poradili s Benátkami, domů vezou tři body BNJ - LTM 1:4, 50.kolo | Barbora KoťováLitoměřice porazily Benátky i potřetí. Úvodní dvacetiminutovka nepřinesla žádnou branku, zato druhá jich přinesla hned několik. Ve druhé třetině se dvakrát prosadil Denis Kusý, následně však na 1:2 snížil benátský útočník. Ve třicáté sedmé minutě ale náskok Stadionu zvýšil Jaroslav Šimeček, který se prosadil ještě jednou ve třetí třetině. Stadion tak zvítězil na ledě Benátek 1:4.
17.2.Ondřej Machala: Těším se na každý reprezentační zápasVít Trubička

Dosavadní průběh turnaje pěti ve východočeské metropoli, Hradci Králové zhodnotil jeden z nejproduktivnějších hráčů českého týmu. Asistent kapitána Kauta Ondřej Machala má ze třech dosud odehraných utkání již čtyři kanadské body. Český tým bohužel přišel o možnost získat zlaté medaile, ve hře jsou ale stále oba cenné kovy.

15.2.Snažím se ukázat, že mám na to, abych hrál v tomto týmu, říká Zdeněk FábryLTM - ROU 9:6, 11.kolo | Vít Trubička

Již druhou výhru litoměřického B týmu proti Roudnici nad Labem v řadě ohodnotil jeden z mladších hráčů v kádru, Zdeněk Fábry. On sám se na vítězství 9:6 podílel jedním gólem a jednou asistencí. Jako kapitán týmu staršího dorostu také ohodnotil dosavadní průběh jejich sezóny. Pro rezervu Litoměřic to navíc dnes byl poslední domácí zápas základní části. Již příští středu ovšem zahájí boje play-off

15.2.Konec sezóny klepe na dveře, Stadion vyráží k jednomu z posledních zápasů do BenátekBNJ - LTM 1:4, 50.kolo | Barbora KoťováV sobotu 17. února odehrají kališníci jeden z posledních duelů této sezóny, a to proti Benátkám nad Jizerou. Dva ze tří vzájemných zápasů ovládl Stadion. Dokáží svěřenci trenérského dua Říha-Tvrzník porazit Benátky i potřetí? Utkání též můžete sledovat na tvcom.cz

13.2.Shrnutí výsledků mládeže, 5. - 11.2.2018Vít Trubička
12.2.Nepustili jsme Roudnici do žádné šance, míní Jaroslav VandasLTM - ROU 13:2, 23.kolo | Vít Trubička

Celkem jednoznačnou bitvu v derby proti Roudnici nad Labem zhodnotil po skončení zápasu Jaroslav Vandas. On sám se na celkové výhře 13:2 podílel dvěma góly a třemi asistencemi. B týmu Stadionu se tak podařilo upevnit si svou pozici na druhém místě, z něhož budou vstupovat do play-off. Již ve středu od 19:45 navíc má možnost nadělit Roudničanům další vysokou porážku v Kalich Areně.

12.2.Neplníme úkoly, hrajeme nahoru dolů, konstatuje Patrik MiškářLTM - PRE 4:6, 49.kolo | Michaela Luňáčková, Jan LuňáčekMuž s číslem 14 na dresu je fanouškům dobře známý. Poprvé naskočil do zápasu za Stadion již v sezóně 2015/2016, kdy odehrál osm utkání, v loňské sezóně však už patřil ke stabilním hráčům Litoměřic. Letos si zatím do statistik připsal 12 bodů (7+5) - útočník Patrik Miškář.
11.2.Po gólové smršti Stadion těsně Přerovu podlehlLTM - PRE 4:6, 49.kolo | Michael Apeltauer

Úvod patřil kališníkům, dostali se do dvougólového vedení, které Přerov později zbořil třemi góly v řadě. Domácí se nenechali zastrašit a využili přesilovku - dva góly v podání Ondřeje Smetany a Jana Veselého. Hostující tým odpověděl smrští tří dalších branek. Kališníci tak podlehli Přerovu 4:6.

10.2.Stadion vyhrál na Kladně a překazil přivítání Jaromíra Jágra!KLA - LTM 1:4, 48.kolo | Vít Trubička

Toto se litoměřickým opravdu povedlo. Už od počátku vzdorovali vyššímu kladenskému tlaku, zároveň se jim dařilo skórovat. Obrovskou zásluhu na dnešním vítězství má i bezchybně chytající Jakub Škarek. Litoměřickému celku se tak podařilo překazit slavnostní ceremoniál při prvním domácím startu Jaromíra Jágra. Z Kladna si odváží velmi cenné tři body.

10.2.K utkání jsme přistoupili výborně už od začátku, říká Jakub ŠkarekKLA - LTM 1:4, 48.kolo | Vít Trubička

Jeden z hlavních strůjců dnešního vítězství na horké kladenské půdě byl mladý gólman Jakub Škarek. Ten potvrdil svou dlouhodobou úspěšnost proti týmu Rytířů a v bráně opětovně čaroval. Připsal si hned 42 úspěšných zákroků, inkasoval pouze jedinkrát. Jeho úspěšnost se tak vyhoupla na úctyhodných 97,67%.

9.2.Nadcházející víkend přinese hned tři zápasy Stadionu!KLA - LTM 1:4, 48.kolo | Vít Trubička

Druhý únorový víkend bude zcela v režii hokejistů Stadionu. Ti se vydají v sobotu znepříjemnit návrat krále do středočeského Kladna, o den později přivítají v domácím prostředí přerovské Zubry. Bezprostředně po nedělním utkání A týmu nastoupí B tým v derby proti Roudnici nad Labem. Utkání s Kladnem a Přerovem můžete sledovat prostřednictvím tvcom.cz

8.2.Sráží nás nedisciplinovanost a málo střílíme, soudí Dominik MálekLTM - KVA 0:4, 47.kolo | Michaela Luňáčková, Jan LuňáčekVytáhlý obránce Dominik Málek, ač stále poměrně mladý, obléká prvoligový dres litoměřického Stadionu už pátou sezónu a naskakuje také za druholigový Děčín. V letošní sezóně si v 18 zápasech první ligy připsal 3 kanadské body. Dominika jsme požádali o rozhovor po utkání proti týmu karlovarské Energie.
7.2.Karlovarská Energie byla nad kališnické sílyLTM - KVA 0:4, 47.kolo | Vít Trubička

Nepříliš vyvedený úvod utkání se litoměřickým hokejistům, přes mnoho šancí v dalších dvou třetinách, nepovedlo odčinit. Mnoho střeleckých pokusů končilo u karlovarského gólmana. Stadion tak v duelu s lídrem tabulky smolně odevzdal všechny body soupeři a zůstává na jedenáctém místě.

6.2.Stadion přivítá karlovarskou Energii, potrápí opětovně lídra?LTM - KVA 0:4, 47.kolo | Vít Trubička

Do Kalich Areny se vydá zřejmě nejoblíbenější soupeř Litoměřic z čela tabulky. Ve dvou ze třech dosavadních duelů proti Energetikům litoměřický tým bodoval. V obou těchto duelech navíc rozhodla o vítězi utkání poslední vteřina. Podaří se litoměřickému týmu znovu obrat o body jednoho z favoritů na návrat do Tipsport Extraligy? To se dozvíte již ve středu od 18 hodin. Utkání též můžete sledovat na tvcom.cz

5.2.Shrnutí výsledků mládeže, 29.1. - 4.2.Vít Trubička
3.2.Přes veškerou snahu o otočení vývoje zůstaly všechny body v ÚstíUNL - LTM 3:1, 46.kolo | Vít Trubička

Zápas přesilových her. Jedině tak by se dalo shrnout poslední derby letošní sezóny proti ústeckému Slovanu. Bohužel daleko více trestných minut měli hokejisté Litoměřic. I proto Ústečané, kteří už mají jen teoretickou šanci na postup mezi nejlepší osmičku dnešní zápas těsně ovládli.

2.2.Poslední derby letošní sezóny, přiblíží se Stadion k osmému místu?UNL - LTM 3:1, 46.kolo | Vít Trubička

Klíčový finiš tohoto ročníku ve svém napětí ještě neustal. Litoměřický tým stále živí šestibodovou naději na pokračování v letošním ročníku. Soupeř z Ústí je na tom o poznání hůře. Na samotný Stadion ztrácí sedm bodů, na osmé místo třináct. Přesto ani ten ještě nehodil flintu do žita. Jistě nás tedy čeká velmi dramatické utkání. Mimo návštěvy ústeckého zimního stadionu můžete přenos sledovat na tvcom.cz

1.2.Ukázali jsme, že je tu síla a že o play-off pořád můžeme hrát, říká Jan VeselýLTM - TRE 4:2, 45.kolo | Michaela Luňáčková, Jan LuňáčekPo odchodu Vítězslava Bílka se stal Jan Veselý nejproduktivnějším hráčem a tahounem týmu. Ve středečním zápase proti Horácké Slavii Třebíč si připsal další gól a přispěl tak k velmi cennému vítězství a zisku tří bodů, které stále drží Litoměřice ve hře o vysněné play-off.
31.1.Kadlec se vrací do Slavie!RedakceMartin Kadlec přišel na konci roku 2017, aby pomohl Litoměřicím vybojovat play off. Tento předpoklad naplňoval, když si připsal v 11 utkání devět bodů (4+5). Bohužel je hráčem pražské Slavie, která si ho po měsíci bere zpět. "Martin nám hodně pomohl a měli jsme zájem s ním prodloužit hostování do konce sezóny", okomentoval situaci generální manažer Jan Fišera. Martinovi přejeme hodně štěstí.
31.1.Výrazný herní náskok třetí třetiny přinesl velmi cenné tři bodyLTM - TRE 4:2, 45.kolo | Vít Trubička

Důležité tři body vybojovali hráči Litoměřic. Zejména třetí třetina se kališníkům absolutně vydařila. V té nasázeli za záda Karla Vejmelky postupně tři góly, čímž otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Litoměřický tým se tak posunul o pozici výše. Na osmé místo však stále ztrácí šest bodů.

30.1.Po dvou kolech opět doma, Stadion vyzve Horáckou SlaviiLTM - TRE 4:2, 45.kolo | Vít Trubička

Litoměřice sice v posledním utkání prohrály, ale stále mají vše ve svých rukou. V cestě Stadionu za vytouženým osmým místem momentálně stojí sedmá Třebíč. Té se v posledních zápasech moc nedaří, navíc kališníci již dvakrát v této sezóně na tým z Vysočiny vyzráli. Středeční utkání začne v Kalich Areně v 18 hodin. Utkání můžete též sledovat přes tvcom.cz

29.1.Ze Vsetína bez bodu, naděje na play-off se zmenšujíVSE - LTM 2:1, 44.kolo | Barbora KoťováLitoměřičtí na Vsetín bohužel nestačili. V konci první třetiny se kališníci ujali vedení. Na 0:1 skóroval v přesilové hře Jaroslav Šimeček. V druhé periodě se prosadili domácí a srovnali na 1:1. V úvodu třetí dvacetiminutovky se Valaši prosadili ještě jednou a získali tak jednobrankový náskok, který si i přes velkou snahu Stadionu dokázali udržet až do zaznění třetí sirény. Valaši tak zvítězili 2:1 v základní hrací době a tři body připadly Vsetínu.