Archiv

Posledních 30 článků

21.11.Shrnutí výsledků mládeže, 13. - 19.11.2017Vít Trubička
21.11.Stadion se vydá do Edenu, udrží na vítězné vlně?SLA - LTM, 25.kolo | Vít Trubička

Na hráče Litoměřic čeká druhý venkovní zápas v řadě. Po úspěšné zvládnutém duelu v Benátkách nad Jizerou se kališníci vydají k zápasu proti pražské Slavii, kterou v letošní sezóně již porazili. Sešívání mají velmi podobnou bilanci jako Stadion a v tabulce pouze o jediný bod výše. Vypjaté utkání můžete navštívit od 18 hodin v Praze.

20.11.Stadion uspěl v Benátkách, domů veze tři bodyBNJ - LTM 1:2, 24.kolo | Barbora KoťováKališníci vrátili Benátkám domácí porážku z jedenáctého kola. V první třetině dokázali hráči Litoměřic využít přesilovou hru a zásluhou Jana Veselého se ujali vedení 0:1. Domácí však neztráceli naději a v druhé třetině se jim podařilo vyrovnat. Jejich radost z vyrovnávací branky, ale dlouho netrvala. Litoměřičtí se v následujících pěti minutách opět vrátili do vedení a tento gól, o který se postaral Filip Hanták, byl pro Stadion gólem vítězným. Litoměřice tak porazily Benátky v základní hrací době 1:2 a domů do Kalich Areny vezou zasloužené tři body.
19.11.Kališníci se vydají do Benátek, vrátí jim domácí porážku?BNJ - LTM 1:2, 24.kolo | Vít Trubička

Po úspěšné zvládnutém domácím duelu proti přerovským Zubrům čeká na litoměřické hokejisty výjezd do Středních Čech. Benátkám se zatím příliš nedaří, po 22 kolech se krčí na třináctém místě s třináctibodovou ztrátou na kališníky. V předchozím utkání se povedlo vyhrát Benátkám, Litoměřice jim mají zcela jistě co vracet. Utkání začíná v 17:30, kromě návštěvy benáteckého stadionu jej můžete sledovat na tvcom.cz

18.11.Vrátil jsem se z reprezentační akce v dobrém rozpoložení, konstatuje Filip HeltLTM - PRE 4:2, 23.kolo | Jan Luňáček V utkání proti Zubrům z Přerova byl na litoměřickém ledě hodně vidět hráč s číslem 86 na dresu kališníků. Útočník Filip Helt zaznamenal tři kanadské body a významnou měrou přispěl k porážce soupeře, který byl v tabulce nad celkem Stadionu. Filip se také zúčastnil akce reprezentačního týmu U20, kterým byl Turnaj čtyř zemí v Rusku.
17.11. Charitativní týden WSM LigyMiroslav KejmarSobotní podvečer proti Havířovu se ponese v duchu dobré věci. V rámci celoligové akce Charitativní týden WSM Ligy se v sobotu 25. 11. v Kalich Areně uskuteční sbírka pro litoměřický Klokánek. Zároveň se sbírkou poběží i aukce, ve které si mohou zájemci vydražit například večeři s litoměřickým kapitánem Alešem Pavlasem a spoustu dalších zajímavých hokejových relikvií a zážitků. Aukce budou probíhat na www.sportovniaukce.cz od 20. 11. – 4. 12. 2017 .
17.11.Přichází Kryštof Hrabík! Miroslav KejmarNejnovější posilou v šatně Litoměřic je osmnáctiletý Kryštof Hrabík. Reprezentační útočník absolvoval v minulém týdnu Turnaj čtyř v Rusku s reprezentací do dvaceti let. "Přichází do Litoměřic v rámci projektu a bude zde působit minimálně do závěrečné nominace na MS do dvaceti let," říká hlavní trenér Miloš Říha. Kryštof v letošní sezóně působil v Benátkách nad Jizerou, kde si za 18 zápasů připsal osm bodů (2+6). Naopak tým opouští Ondřej Kachyňa, který se po měsíci vrací zpět do Českých Budějovic.
17.11.Sudí chybovali, dostali stopkuMiroslav KejmarKomice rozhodčích během pátečního dopoledne uznala protest Stadionu a potrestala hlavní sudí středečního utkání na Kladně. Litoměřice žádaly o přezkoumání dvou konkrétních situací a obě byly následně uznány. Rozhodčí Dědek s Kopečkem dostali shodný trest a to stop na dvě utkání.
17.11.Stadion zůstal proti Přerovu stoprocentníLTM - PRE 4:2, 23.kolo | Vít TrubičkaLitoměřičtí sehráli po reprezentační přestávce první domácí utkání. V předehrávce 23. kola se postavili proti Přerovu. Ten se zprvu nevyvíjel příznivě, Zubři se dostávali do mnoha šancí. V závěru však hostům docházely síly, čehož Stadion využil a dokráčel si pro celkem jasné tři body.
16.11.Do Kalich Areny zavítá Přerov, naváže Stadion na venkovní vzájemnou výhru?LTM - PRE 4:2, 23.kolo | Vít Trubička

Po smolném nezdaru čeká na litoměřické hokejisty domácí utkání proti přerovským Zubrům. Soupeř z Hané má nyní o pouhý bod více, ovšem ještě dnes na něj čeká utkání v Benátkách nad Jizerou. V posledním vzájemném utkání, hraném v MEO Areně byli kališníci úspěšnější, po gólech Bílka a Pilaře zvítězili 2:0. Utkání můžete vidět od 18:00 v Kalich Areně, popřípadě přes tvcom.cz

15.11.Stadion dlouho vzdoroval, v závěru však o body přišelKLA - LTM 3:0, 22.kolo | Vít TrubičkaKališníci se po reprezentační přestávce vydali k prvnímu venkovnímu utkání, do středočeského Kladna. Dvě třetiny Stadion dokázal soupeře udržet bez gólu, v té třetí však bohužel padl. Rytířům se podařilo poslat za záda Tomáše Krále hned tři góly. Z ČEZ stadionu tedy Litoměřice odjíždějí bez bodu.
14.11.Kališníci vyráží do boje proti RytířůmKLA - LTM 3:0, 22.kolo | Barbora KoťováPo reprezentační pauze vyrazí Stadion bojovat o další body na Kladno, které je v tabulce na druhé příčce a na domácím ledě prohrálo pouze jednou. Poslední vzájemné utkání bylo rozhodnuto až v samostatných nájezdech, ve kterých štěstí více přálo Rytířům. Vrátí Litoměřice Kladnu porážku z devátého kola a dokáží tak dobýt rytířskou pevnost? Utkání můžete sledovat v ČEZ Stadionu od 18 hodin, popřípadě přes tvcom.cz
14.11.Shrnutí výsledků mládeže, 6.11. - 12.11.Vít Trubička
14.11.Díky skvělému zázemí jsme se mohli soustředit jen na hokej, konstatuje Filip JirásekLenka JonešováV Ostravě-Porubě se konal reprezentační kemp hráčů do 19 let, jehož součástí byl i Filip Jirásek. Během tří zápasů proti Finsku, které postupně reprezentace sehrála v Kopřivnici, Frýdku-Místku a Ostravě-Porubě si připsal Jirásek dvě asistence. Po skončení posledního zápasu krátce celý kemp zhodnotil.
12.11.Se lvem místo kalichu, den čtvrtý a pátýVít TrubičkaPoslední dva dny přinesly další zápasy reprezentací U19 a WU18. Reprezentační dvacítka měla svůj turnaj čtyř v Balašiše již zakončen. Svěřencům Filipa Pešána celkově připadlo třetí místo po jedné výhře v prodloužení, jedné prohře v prodloužení a jedné prohře. Reprezentace U19 odehrála dvě utkání proti Finsku a reprezentace WU18 jedno proti Japonsku.
11.11.B tým v souboji o první místo bohužel padlMOB - LTM 5:0, 10.kolo | Vít TrubičkaNa B tým čekal nejdůležitější zápas této fáze sezóny. S Mosteckými Lvy se utkal o první místo v tabulce. Předchozí utkání, hrané v Litoměřicích, dokázali kališníci ovládnout. Bohužel nyní, i přes vyrovnanou první třetinu, postupně lovili ze své branky pět gólů, čímž nechali svého soupeře poodskočit na rozdíl třech bodů.
10.11.Se lvem místo kalichu, den druhý a třetíVít TrubičkaV předchozích dvou dnech zasáhly do hry všechny reprezentační týmy, ve kterých mají Litoměřice své zastoupení. Dvacítka v Balašiše odehrála duely s domácím Ruskem a Švédskem. Devatenáctka sehrála v Kopřivnici první ze třech zápasů proti Finsku. Nakonec ženská osmnáctka odehrála druhý duel z trojzápasu proti Japonsku.
9.11.Tomáš Král nadále v LitoměřicíchRedakceTomáš Král zaskočil před měsícem jako dočasná náhrada za Milana Kloučka, kterého si povolaly Pardubice. Vzhledem k tomu, že návrat Milana Kloučka není v tuto chvíli reálný, dohodl se Stadion s Tomášem na prodloužení kontraktu s tím, že pokud dojde k vyřízení jeho kontraktu v zahraničí, bude klubem uvolněn. “Jsem rád, že jsme se takto dohodli, v Litoměřicích se cítím výborně, je tady skvělé zázemí a věřím že klukům pomůžu.” Tomáš letos za Stadion doposud odchytal šest utkání s úspěšností zákroků přesahující 92%, v minulých dnech ho trápilo zranění, nyní se však již naplno vrátil k tréninku.
8.11.Litoměřice dodaly reprezentacím 15 hráčů! Hokej.czProjekt Dukla se v Litoměřicích rozběhl na plné obrátky. Dobře o tom vědí i reprezentační trenéři: Na listopadových akcích národních týmů do 19 a 20 let se objevilo hned patnáct jmen z litoměřického A-týmu.
8.11.Se lvem místo kalichu, den prvníVít TrubičkaReprezentantům, kteří v této sezóně oblékali dres Litoměřic, nastaly první utkání. V ruské Balašiše vstoupila do Turnaje čtyř česká reprezentace do 20 let výhrou v prodloužení nad Finskem. Další zastoupení měl Stadion v ženské reprezentaci do 18 let, která v Kalich Areně porazila Japonky těsným rozdílem 2:1.
6.11.Máme v týmu obrovskou sílu, říká Radek RusýLTM - KAB 6:3, 9.kolo | Vít Trubička

Po dalším vítězném zápasu B týmu jsme vyzpovídali Radka Rusého. Stadionu se povedlo v domácím prostředí vyklepnout rezervu kadaňských Trhačů 6:3, za kterou mimo jiné nastoupil bývalý hráč Stadionu a bývalý reprezentant ČR Angel Krstev. Ačkoliv se Kadani povedlo v třetí třetině dorovnat na 3:3, poslední pětiminutovka patřila výhradně hráčům Litoměřic. Trefami Vandase, Mouchy a Pavlaty Stadion definitivně získal vedení na svou stranu a připsal si sedmou výhru v řadě.

6.11.Shrnutí výsledků mládeže, 30.10. - 5.11. 2017Vít Trubička
5.11.Reprezentovat je pro mě vždycky veliká čest, konstatuje Matyáš KantnerLTM - KVA 2:1, 21.kolo | Barbora KoťováPo utkání s Karlovými Vary jsme se na několik otázek zeptali devatenáctiletého útočníka Matyáše Kantnera, který v tomto utkání vstřelil první branku Stadionu a v následujících dnech se vydá s českou hokejovou reprezentací U20 do Ruska.
4.11.Až poslední vteřina rozhodla o skalpu vedoucího týmu WSM LigyLTM - KVA 2:1, 21.kolo | Vít Trubička

To bylo nečekané drama! Oba týmy se hodně snažily o strhnutí vedení na svou stranu, narážely však na dobře chytající Martina Michajlova i Filipa Novotného. Šanci nakonec proměnili domácí hokejisté, kdy v čase 59:59 poslal kotouč za Novotného záda Jan Veselý, čímž rozhodl o nejlepším možném zakončení Týdne plného hokeje.

3.11.Týden plný hokeje je u konce, potrápí Stadion lídra tabulky?LTM - KVA 2:1, 21.kolo | Vít Trubička

Na kališníky čeká před reprezentační přestávkou poslední ze série domácích zápasů. Za to jeden z řady těch atraktivnějších, do Kalich Areny se vůbec poprvé vydá bývalý dlouholetý účastník Tipsport Extraligy – karlovarská Energie. Ta zatím potvrzuje roli lídra, již dlouhou dobu neopustila první místo, směle míří k návratu zpět do Extraligy. Ovšem Stadion již prokázal, že na domácím ledě dokáže favority potrápit. Atraktivní utkání začíná v 17:00, kromě návštěvy Kalich Areny jej můžete sledovat prostřednictvím tvcom.cz

2.11.Změny v listopadové termínové listiněKlubVzhledem k dohodě klubů dochází v listopadu ke dvěma změnám v termínové listině.
1.11.I přes obrovskou píli Stadion v derby těsně padlLTM - UNL 1:3, 20.kolo | Vít TrubičkaVýhra se štěstím, tak by se dalo charakterizovat dnešní vítězství ústeckého Slovanu. Oba týmy se víceméně jen dobývaly do soupeřovy branky a čekaly na to, který brankář dříve poleví. Zejména díky oběma gólmanům zápas skončil výsledkem, jakým skončil. Stadion tedy po dvou letech v domácím derby bohužel padl.
1.11.Hokej bolí. Ale v dalším střídání jsem připraven opět skočit do rány, říká Jan StrejčekLTM - UNL 1:3, 20.kolo | Jan LuňáčekObránce litoměřických kališníků s číslem 93 na dresu patří mezi nové tváře v týmu. Jan Strejček na sebe upozornil svou obětavostí při blokování střel soupeře. A fanoušci si toho také cení. Patří mezi mladé hráče, ale svou hrou přesvědčil o své spolehlivosti. Odchovanec Litvínova přišel do týmu Litoměřic po svém loňském působení v týmu Mostu.
31.10.Přestali jsme plnit taktiku a zápas si zkomplikovali, říká Filip HantákLTM - TRE 4:3, 19.kolo | Michaela LuňáčkováÚvodní třetina pondělního zápasu proti soupeřům z Třebíče dávala tušit celkem pohodové utkání. Že nic není, jak se může na první pohled zdát, ukázala druhá - pěti góly oslazená - třetina, ve které hráči Horácké Slavie dokázali smazat třígólové manko na nejmenší možný rozdíl a Litoměřickým ukázali, že se o výsledek hodlají prát až do samého závěru. O průběhu zápasu jsme si povídali s útočníkem Filipem Hantákem.
31.10.Do Kalich Areny dorazí ústecký Slovan, který v Litoměřicích nevyhrál téměř dva rokyLTM - UNL 1:3, 20.kolo | Jiří NovákHokejisté Stadionu Litoměřice ve 20. kole WSM Ligy přivítají soupeře z Ústí nad Labem, s kterými mají z poslední doby velmi úspěšnou bilanci a v případě výhry se mohou Kališníci usadit mezi nejlepší pěticí celé soutěže. Utkání začíná ve středu v 18 hodin. Ke sledování můžete mimo návštěvy Kalich Areny využít přenos na tvcom.cz