Archiv

V srpnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
31.8.Litoměřičtí na Trhače podruhé už nestačiliLTM - KAD 0:3, 0.kolo | Jesika DudkováJiž v prvních minutách bylo jasné, že se tým Trhačů rozhodl vrátit Kališníkům prohru, kterou utrpěli na domácím ledě při prvním přátelském utkání začátkem srpna. I přesto že byl litoměřický stadion po celou dobu aktivní hlavně v čele s Davidem Švagrovským, Trhači si dnešní výhru vybojovali zaslouženě, hlavně díky brankáři Janu Strměňovi, který dnes nepustil ani jednu branku. První utkání nové sezóny čeká Stadion za týden, kdy se představí na ledě Havířova.
30.8.Kališníky čeká obhájení první výhry nad TrhačiLTM - KAD 0:3, 0.kolo | Jesika DudkováZačátkem srpna Stadion v přípravném zápase SK Kadaň porazili 7:2, a tím si vybojoval první výhru. Kadani se v přípravě ani teď zcela nedaří. Ze sedmi zápasů nevyhrál ani jeden, což není zcela dobré pro farmu Chomutova. Za to litoměřičtí hokejisté zatím prohráli pouze tři zápasy z devíti. Dokážou Kališníci opět vyhrát, anebo ve středu 31.8. od 18 hodin Trhači v Litoměřicích vybojují první výhru jejich letošní přípravy?
29.8.Druhé setkání vedení s fanoušky již tento čtvrtekBarbora Koťová

Dovolujeme si Vás pozvat na druhé setkání vedení s fanoušky, které se uskuteční ve čtvrtek 1. září v 18:30 na Letním koupališti na Písečném ostrově v Litoměřicích. Z vedení klubu se akce zúčastní generální manažer Stadionu Jan Fišera, trenér "A" týmu Miloš Říha, sportovní manažer Daniel Tvrzník a také někteří hráči "A" týmu. Na programu bude ukázka nových dresů, představení novinek divákům pro nadcházející sezónu a také diskuze s prostorem pro otázky a dotazy fanoušků na vedení klubu. Pro všechny zúčastněné bude připraveno občerstvení a táborák.

25.8.Litoměřice si z Vrchlabí odváží výhruVCH - LTM 1:6, 0.kolo | Barbora Koťová

Litoměřický Stadion vyhrál v Podkrkonoší vysoko 1:6 a domů tak odjíždí s další výhrou v přípravě. Hned v druhé minutě přišel rychlý gól od Davida Švagrovského, který se v utkání blýskl ještě jednou brankou. Jaroslav Kalla v utkání zaznamenal tři asistence a Ondřej Smetana si v zápasu připsal gól a asistenci. O jedinou branku vrchlabského týmu se zasloužil Martin Čurda, ta ale k vítězství domácích nestačila. Poslední přípravný zápas čeká Kališníky na domácím ledě ve středu třicátého prvního srpna proti Kadani.

24.8.Stadion vs. Stadion: po pěti letech proti VrchlabíVCH - LTM 1:6, 0.kolo | Vojtěch MartinekPsalo se 7. února 2011. Chladný podvečer v malém podkrkonošském městečku Vrchlabí zpestřil duel čtyřicátého čtvrtého kola první ligy mezi Elektromontem a Litoměřicemi. Kališníci, tehdy v debutové sezóně v druhé nejvyšší české hokejové soutěži, potřebovali tři body na postup do play-off. Nakonec však zvítězili jen po nájezedech a sezóna pro ně skončila. Tehdy nikdo nevěděl, že o měsíc později první liga z Krkonoš zmizí a klub bude v příští sezóně hrát krajský přebor. O pět let později nás nyní čeká bitva dvou Stadionů -- prvoligových Litoměřic a druholigového Vrchlabí.
23.8.Stadion uspěl i v odvětě s Baníkem!MOS - LTM 2:4, 0.kolo | Vojtěch MartinekKališníci odjíždějí z největšího města Ústeckého kraje s zaslouženou výhrou 4:2. Skóre zápasu sice otevřel mostecký forvard Ivan Řehoř, avšak zásluhou Ondřeje Smetany a Václava Pletky byl stav utkání po první části 2:1. Hosté si pak vedení pohlídali až do konce utkání a v přípravě se tak mohou radovat již z pátého úspěšného zápasu! Další utkání čeká svěřence Miloše Říhy a Daniela Tvrzníka ve čtvrtek, kdy se po několika letech představí na půdě druholigového Vrchlabí.
22.8.Kališníky čeká odveta s mosteckým BaníkemMOS - LTM 2:4, 0.kolo | Vojtěch MartinekPříprava na prvoligovou sezónu 2016/17 pomalu ale jistě míří do finiše, hokejisté Stadionu v jejím rámci odehrají už jen tři zápasy. Ten první je čeká toto úterý, kdy se představí na ledě Mostu. V prvním střetnutí s farmou Litvínova podali kališníci před vlastními fanoušky v Kalich Areně přesvědčivý výkon a zvítězili 5:2. Budou se svěřenci trenérské dvojice Miloš Říha - Daniel Tvrzník radovat z výhry i tentokrát, nebo jim Baník porážku ze začátku srpna oplatí? Úvodní buly je na programu v 17:30.
19.8.Těžký soupeř, který má svou kvalitu, konstatoval po utkání Ondřej SmetanaLTM - MHK 1:5, 0.kolo | Jan LuňáčekV letošní sezoně budeme vídat v obranných řadách kališníků i jednu staronovou tvář. Z Ústí nad Labem se po letech vrátil do Litoměřic urostlý obránce Ondřej Smetana, který v týmu Stadionu již působil. Po utkání s týmem Hradce Králové jsme Ondřeje požádali o zhodnocení utkání.
18.8.David Goliáše neskolil, rozhodla první třetinaLTM - MHK 1:5, 0.kolo | Vojtěch MartinekPřátelský souboj dvou partnerských klubů před nacházející sezónou končí vítězstvím extraligového Mountfieldu, který v Kalich Areně zvítězil 5:1. O triumfu Hradce Králové rozhodla již první část, po které svěřenci Václava Sýkory vedli zásluhou Beránka, Šimánka, Červeného a Baráka hned o čtyři branky. Jedinou branku kališníků si připsal Milan Valášek v posledních šesti minutách dnešního střetu. Další zápas čeká Stadion v úterý, kdy se představí na ledě Mostu.
17.8.Václav Pletka hodnotí utkání v BenátkáchBNJ - LTM 1:3, 0.kolo | Věra NovotnáVáclav Pletka nastoupil 16. srpna k trochu zvláštně okořeněnému zápasu proti týmu, jehož dres ještě v minulé sezóně oblékal. Litoměřický celek, jehož barvy nyní hájí, přijel v rámci přípravných zápasů na novou sezónu WSM ligy na led Benátek nad Jizerou. „Tak plno kluků tady znám, takže jsem rád, že jsem je mohl zase vidět a že jsem si tady mohl zahrát. Je to přece jenom pořád jen přátelák a zkoušíme hráče a varianty, takže je to vcelku normální utkání,“ připouští nová litoměřická posila.
17.8.Do Litoměřic zavítá královehradecký Mountfield. Začátek již v 17:30.LTM - MHK 1:5, 0.kolo | Barbora Koťová

Ve čtvrtek 18.8. přijede do litoměřické Kalich Areny Mountfield Hradec Králové, který je již druhým rokem partnerským klubem Stadionu. Litoměřice mají na svém kontě po výhře v Benátkách již čtvrté vítězství v řadě, Mountfield však v žádném z přípravných zápasů ještě neprohrál. V dresu Hradce se předešlých utkáních představili i Petr Beránek, Lukáš Nedvídek nebo Ondřej Kopta, kteří v minulé sezóně pravidelně nastupovali za Stadion. Poradí si hokejisté Litoměřic i s extraligovým klubem? Utkání začíná v 17:30.

16.8.Kališníci si poradili i s Benátkami!BNJ - LTM 1:3, 0.kolo | Vojtěch MartinekSérie výher se na čísle tři nezastaví, Stadion ze středních Čech odjíždí se čtvrtým triumfem v řadě! Skóre jediného přípravného střetu s Benátkami otevřel v jedenácté minutě Jan Veselý, přičemž na odpověď od domácích se čekalo až do třetí třetiny. V posledních deseti minutách však o litoměřické výhře rozhodli Jaroslav Kalla a Václav Pletka. Skvělým výkonem se prezentoval i zkušený Filip Šindelář, který za svá záda pustil pouze jediný puk a kališníci tak v Benátkách uspěli 3:1.
15.8.Kališníci vstoupí do druhé poloviny přípravyBNJ - LTM 1:3, 0.kolo | Pavel VodenkaLitoměřice - Po vydařeném zápase s trojnásobným mistrem Asijské hokejové ligy a exotickým soupeřem - Anyangem Halla, vstoupí v úterý 16. srpna Stadion do druhé poloviny série přípravných zápasů na ledě Benátek nad Jizerou, zatímco soupeř Stadionu ukončí tímto zápasem druhou třetinu své přípravy. Oba týmy mají stejný počet proher (2) a výher (3), a dokonce sérii tří vítězných zápasů po sobě. Který z týmů si připíše čtvrtou výhru v řadě? Utkání začíná v 18:00 hodin.
13.8.Slíbil jsem, že se do Anyangu vrátím, říká Patrik MartinecLTM - ANY 5:2, 0.kolo | Vojtěch MartinekFanoušci Anyangu Halla ho považují za legendu. V jejich klubu strávil pět sezón a vždy byl v první pětici kanadského bodování celé Asijské hokejové ligy. Nyní se do týmu jejich srdcí vrací, tentokrát však na pozici trenéra. Řeč není o nikom jiném, než o Patriku Martincovi, který spolu s jeho svěřenci ve čtvrtek navštívil Kalich Arenu. Po zápase nám poskytl krátký rozhovor. (zdroj fotografie: hcsparta.cz)
11.8.Třetí výhra v řadě! Stadion byl nad síly jihokorejského mistraLTM - ANY 5:2, 0.kolo | Barbora KoťováPo výhrách nad Kadaní a Mostem si litoměřičtí hráči nyní připisují třetí vítězství v řadě! Na domácí půdě překonali mistra Asijské hokejové ligy Anyang Halla 5:2 a druhý týden přípravy na novou sezónu tak zakončují bez jediné porážky. Hned tři hráči si v zápase navíc připsali hned dva kanadské body -- Jiří Uhlík, Aleš Krátoška a Filip Hanták! Další zápas čeká Stadion příští úterý, kdy se představí na půdě Benátek nad Jizerou.
10.8.Do Kalich Areny zavítá trojnásobný mistr Asijské hokejové ligyLTM - ANY 5:2, 0.kolo | Vojtěch MartinekNa kališníky ve čtvrtek čeká opravdu exotický soupeř. Na sever Čech přijede Anyang Halla z jihokorejského hlavního města Soulu. Trojnásobný a aktuální mistr Asijské hokejové ligy již dva zápasy v České republice sehrál – nejprve porazil juniorku Sparty 4:3, v úterý pak na půdě Motoru otočil ve třetí třetině skóre a z Budějovic odjel s výhrou 2:1. Zneškodní Stadion rozjetého soupeře z východu?
9.8.Druhá výhra ve dvou dnech, Most si z Kalich Areny odvezl „bůra“LTM - MOS 5:2, 0.kolo | Vojtěch Martinek12:4. Taková je gólová bilance litoměřických hokejistů v posledních dvou přípravných utkání. Kališníci se v úterý na domácí půdě postavili Mostu, který si z Kalich Areny odváží první porážku v letošní přípravě. Dvěma góly se prezentoval Jaroslav Kalla, po gólu přispěli Jakub Šulc, Tomáš Rubeš a René Piegl. Hostům se podařilo Šindeláře překonat až v závěrečných minutách – v sedmapadesáté minutě uspěl Tomáš Rod, druhou branku přidal v patnáct sekund před koncem Jan Strejček. Kališníci tak zvítězili 5:2.
8.8.Další překážkou v přípravě bude MostLTM - MOS 5:2, 0.kolo | Vojtěch MartinekPřesně čtyřiadvacet hodin po zápase v Kadani čeká kališníky další zkouška před sezónou 2015/16, tentokrát se Stadion představí na domácí půdě proti Mostu. Farma Litvínova je zatím v přípravě stoprocentní – minulý čtvrtek vyhrála shodou okolností na půdě Kadaně a o den později si připsala další úspěch proti druholigové Kobře Praha. Způsobí litoměřičtí první kaňku na zatím čistém štítu mosteckých hokejistů? Úvodní buly je na programu v 18:00.
8.8.První výhra! Kališníci sedmi góly sestřelili KadaňKAD - LTM 2:7, 0.kolo | Vojtěch MartinekStadion odjíždí z kadaňského zimního stadionu s první výhrou v přípravě! Kališníci tradičního účastníka druhé české nejvyšší hokejové soutěže nešetřili a nasázeli mu hned sedm branek, přičemž hned dvakrát se v zápase prosadil Milan Valášek. Dalšími úspěšnými střelci byli Patrik Miškář, Radek Pilař, Jan Veselý, Ondřej Procházka a nejnovější posila Tomáš Rubeš, který navíc zaznamenal hned tři asistence. Další zápas čeká Litoměřice hned zítra, kdy se na domácí půdě představí proti Mostu.
7.8.Nadace ČEZ opět podpořila rozvoj hokeje na LitoměřickuPodobně jako v uplynulé sezóně se i v té letošní mohou mladí hokejisté Stadionu těšit z podpory Nadace ČEZ.