Archiv

čtvrtek 28. 3. 2024

Stadion první mečbol nevyužil, o postupujícím se rozhodne v sobotu

Kališníkům se šestý semifinálový zápas nepovedl a ze Zlína se vrací s porážkou. Po bezbrankové první třetině se Berani ujali slova ve druhé části hry, kdy se trefili Holík a Salmio. Stadion byl sice v závěrečné dvacetiminutovce aktivní, gól naděje vykřesat nedokázal a o postupujícím rozhodne sedmý zápas.

středa 27. 3. 2024

Stadion jede naposledy do Zlína, využije první mečbol?

Stadion čeká další semifinálové utkání. Na rozdíl od předešlých zápasů ale může tento rozhodnout o druhém finalistovi letošního ročníku Chance ligy. Prvním postupujícím se stal Vsetín, který porazil Jihlavu 4:1. Kališníci mají k dispozici dva mečboly, ale Berani mají výhodu domácího prostředí.

Kale Costa: Hráli jsme jako tým, fanoušci byli skvělí

V pátém semifinále kališníci předvedli skvělý výkon, před vyprodanou Kalich Arenou porazili Zlín 4:1 a vybojovali v sérii mečbol. Dvěma brankami k výsledku přispěl i mladý Australan Kale Costa, který chválil nejen týmový výkon a Oldřicha Cichoně, ale také fanoušky.

úterý 26. 3. 2024

Mečbol! Vyprodaná Kalich Arena dovedla Stadion k důležité výhře

Mečbol na straně Litoměřic! Kališníci ve vyprodané Kalich Areně nedali Beranům šanci a ve Zlíně budou hrát o postup do finále play-off Chance ligy. Stadion se hned v první třetině ujal vedení, dvěma brankami se blýskl Kale Costa a kališníci slaví výhru 4:1.

pondělí 25. 3. 2024

Souhrn mládeže: Deváťáci stále ve hře o postup, osmička také úspěšná

V uplynulém týdnu odehrála svá utkání osmá a devátá třída. Deváťákům se podařilo oplatit Slanému porážku a jsou tedy stále ve hře o postup do Extraligy devátých tříd. Osmáci byli také úspěšní a na domácím ledě porazili ústecký Slovan.

Kdo si vybojuje mečbol? Stadion čeká pátý zápas série na domácím ledě

Po dvou zápasech ve Zlíně putuje semifinálová série zpět do Kalich Areny. Stav série je opět vyrovnaný a jeden z týmů si v Litoměřicích vybojuje mečbol a dvě šance na postup do finále Chance ligy. Využijí kališníci výhodu domácího ledu?

Tím, že jsme dotáhli zápas do prodloužení jsme ukázali charakter a sílu týmu, říká po čtvrtém semifinále střelec Filip Kuťák

Stadion ve čtvrtém semifinálovém zápase nestačil na Zlín a prohrál 2:3 po prodloužení. Tři vteřiny před koncem vykřesal naději útočník Filip Kuťák, který srovnal skóre. V rozhovoru se rozpovídal o zápasech, divácích nebo o své střelecké formě.

neděle 24. 3. 2024

Stadion ve druhém zápase ve Zlíně padl po prodloužení, série je opět vyrovnaná

Kališníci ve čtvrtém zápase semifinálové série padli 2:3 po prodloužení a série se tak přesouvá za vyrovnaného stavu opět do Litoměřic. Stadion se dokázal ve třetí třetině vrátit do zápasu, když se dvakrát trefil Filip Kuťák, avšak v prodloužení rozhodl domácí Sadovikov.