Archiv

V listopadu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
30.11.Jsem rád, že mi to tam dnes padlo, oddychl si dvougólový střelec Zdeněk DoležalLTM - JIH 4:3, 29.kolo | Jan Luňáček, Michaela LuňáčkováSObotní utkání proti silnému celku z Vysočiny vyšlo střelecky excelentně hráči s číslem 9 na dresu. Zdeněk Doležal se zasloužil o druhou a tři minuty před koncem třetí třetiny i o vyrovnávací branku těžkého zápasu. Hosté z Jihlavy byli po celé utkání o krok vpřed a v Kalich Areně padli až po samostatných nájezdech. Zdeněk byl i autorem jedné z branek při nájezdech. Výborná potence a výborný výkon.
30.11.Stadion čeká zápas o umístění s Horáckou SlaviiTRE - LTM 3:1, 30.kolo | Alexandr Stys

Sotva hokejisté Litoměřic doslavili výhru nad jihlavskou Duklou, čeká je další soupeř z Vysočiny. V pondělním kole Stadion odehraje venkovní zápas na ledě Horácké Slavie z Třebíče, momentálně čtvrtého celku tabulky. Třetí Kališníci mají na svého soupeře pouze jednobodový náskok a pokud si chtějí své umístění pojistit, musí z Třebíče přivézt body. V letošní sezóně však Stadion proti Horácké Slavii ještě naplno nebodoval. Zápas se hraje od 17:30.

29.11.Litoměřice vybojovaly vítězství až v samostatných nájezdech LTM - JIH 4:3, 29.kolo | Alexandr Stys

Velmi těžký zápas na domácím ledě odehráli hokejisté Stadionu Litoměřice proti jihlavské Dukle. Hosté se v úvodu utkání dostali do rychlého vedení zásluhou Čachotského a Prokše. Stadion dokázal srovnat skóre góly Švagrovského a Zdeňka Doležala, ale vedení hostům následně vrátil Zeman. Kališníci ve třetí třetině předvedli velkou bojovnost a zápas do prodloužení poslal svým druhým gólem Zdeněk Doležal. V něm branka nepadla a o svém vítězství rozhodly Litoměřice až v penaltovém rozstřelu, když všichni tři litoměřičtí střelci dokázali proměnit svůj nájezd.

28.11.Na Kališníky čeká důležitý zápas. Doma vyzvou DukluLTM - JIH 4:3, 29.kolo | Alexandr Stys

Po sérii tří venkovních zápasů, ze kterých Stadion dokázal přivézt tři body čeká na litoměřické hokejisty konečně zápas před domácími fanoušky. Do Kalich Areny zavítá jihlavská Dukla, momentálně šestý tým tabulky. Litoměřice po vysoké prohře v Chomutově spadly o jednu příčku a nyní jsou třetí. Na domácím ledě by měl být Stadion mírným favoritem, ale zápas s Duklou nebude vůbec lehký. Utkání se hraje v sobotu 29. listopadu od 17:00.

26.11.Chceme postoupit do play off, říká o ambicích juniorského týmu Martin TvrzníkMiroslav KejmarMartin Tvrzník je šéftrenér mládeže, ovšem zároveň vede juniorský tým, jenž má v této sezóně vysoké ambice. Ten sice padl v posledním zápase na domácím ledě s Karlovými Vary "B", následným vítězem skupiny západ, to ale nezabránilo juniorům v postupu do další fáze ligy. V té je čekají známí soupeři jako Kladno, Karlovy Vary "B" nebo Ústí nad Labem. Do této skupiny se také přidaly nové týmy v podobě Písku a Havlíčkova Brodu. Do rozhovoru se zapojil také druhý trenér juniorů Jan Fišera, jenž vidí jasné slabiny v koncovce svého týmu.
26.11.V Chomutově Stadion body nezískalCHM - LTM 6:1, 28.kolo | Alexandr Stys

V třetím venkovním zápase v řadě hokejisté Stadionu Litoměřice utrpěli v Chomutově vysokou porážku 6:1. Jíž první třetina rozhodla o tom, že Piráti budou mít v zápase navrch. Po gólech Rýgla, Hřebejka a Růžičky vedli už 3:0. Piráti své vedení postupně navyšovali a Stadion dokázal snížit až za stavu 6:0 gólem Davida Dvořáčka. Díky vysoké prohře přišli Kališníci o třetí pozici v tabulce.

25.11.Do třetice venku! Stadion bude bojovat o body na ledě lídra z ChomutovaCHM - LTM 6:1, 28.kolo | Alexandr Stys

Třetí zápas na ledě soupeře čeká hokejisty Stadionu Litoměřice jíž ve středu. Po vysokém vítězství v Prostějově čeká tentokrát na družinu trenérů Doležala a Tvrzníka výkonnostně zcela jiný soupeř z Chomutova. Piráti jako vedoucí mužstvo první ligy bude chtít uhájit vedoucí pozici, a tak na Kališníky nečeká vůbec lehký zápas. Vzájemná bilance obou týmů v základní části jasně hovoří ve prospěch Pirátů. Zápas se hraje ve středu 26. listopadu od 17:30.

22.11.Kanonáda na Hané! Stadion domácím Jestřábům nadělil osm branekPRO - LTM 3:8, 27.kolo | Alexandr Stys

Ani ve třetím zápase nedokázali prostějovští Jestřábi přehrát rozjeté Litoměřice. Stadion do zápasu vlétl ve velkém stylu a první třetinu vyhrál díky brankám Procházky a Bílka. Ve druhé dvacetiminutovce nejlepší litoměřický střelec stihl dokončit svůj hattrick a Halász musel z branky pryč. Jeho místo zaujal Kocián, ale ani ten nedokázal svůj tým podržet a stejně jako jeho kolega dostal čtyři branky. Litoměřice deklasovaly Prostějov na jeho ledě 8:3 a vezou si domu zasloužené tři body.

21.11.Do druhé poloviny základní části vstupuje Stadion v ProstějověPRO - LTM 3:8, 27.kolo | Alexandr Stys

Do své druhé části se přehoupne druhá nejvyšší soutěž sobotními zápasy. Stadion zajíždí na led prostějovských Jestřábů, kde ho čeká jíž třetí vzájemný zápas s Hanáky. Prozatímní bilance zatím hovoří jasně ve prospěch Severočechů, kteří vyhráli obě dosavadní zápasy proti Jestřábům. Nováček soutěže už se ale jistě oklepal a na Kališníky nečeká snadný boj. Duel mezi Prostějovem a Litoměřicemi je na programu v sobotu 22. listopadu od 17:00.

19.11.Motor bez větších problémů pokořil LitoměřiceCEB - LTM 5:2, 26.kolo | Miroslav KejmarKališníci se vydali na dlouhý trip do Českých Budějovic, kde začínala série tří venkovních utkání v řadě. Zápas v Budvar Aréně nezačal pro Kališníky dobře a po první třetině šli do šatny s dvoubrankovým mankem. To se jim ani ve druhé dvacetiminutovce nepodařilo smazat, naopak stále narůstalo. Zastavilo se až čísle pět, ale to už byla jednapadesátá minuta. Do konce utkání se ještě Stadionu podařilo zkorigovat skóre, díky trefám Martina Procházky a Jiřího Ryse. To však bylo ze strany hostů vše a odjíždějí tak z jižních Čech bez bodu.
18.11.Na jihu Čech budou Kališníci bojovat o cenné body CEB - LTM 5:2, 26.kolo | Alexandr Stys

Na litoměřické hokejisty čekají tři venkovní zápasy v řadě. Hned v tom prvním na ledě Českých Budějovic budou hráči Stadionu bojovat o velmi důležité body. Momentálně čtvrtý Motor bude v domácím prostředí obrat o body hostující Litoměřice, kterým patří třetí příčka. Jihočeši ztrácejí na třetí příčku už pět bodů a výhra by je Litoměřicím přiblížila. V prvním vzájemném utkání měli navrch Severočeši, kdy utkání v Kalich Areně vyhráli rozdílem třídy. Zápas se hraje ve středu 19. listopadu od 17:30.

15.11.Stadion jedinou brankou porazil Havířov LTM - HAV 1:0, 25.kolo | Alexandr Stys

Nejtěsnějším možným rozdílem porazily Litoměřice svého soupeře z Havířova. První dvě třetiny nenabídly ani jednu branku a prvního gólu se diváci v Kalich Areně dočkali až úvodem poslední třetiny, kdy se prosadil svým dvacátým gólem v sezóně Vítězslav Bílek. Hosté ke konci zápasu udělali domácím pořádný závar před brankou, ale Stadion dokázal těsné vedení ubránit a připsal si tři body za výhru.

14.11.Do Litoměřic míří pátý HavířovLTM - HAV 1:0, 25.kolo | Alexandr Stys

Sobotním soupeřem Stadionu bude havířovský Azet, ,momentálně pátý celek první ligy. Havířov letos patří k velkým překvapením celé ligy a na Kališníky nečeká lehký zápas. Na domácím ledě však zatím Stadion prohrál pouze dvakrát. První vzájemné střetnutí mezi oběma celky skončilo nejtěsnější možnou výhrou Azetu. Zápas se hraje v sobotu 15. Listopadu od 17:00.

12.11.Kališníci vyhráli i druhé derby proti SlovanuUNL - LTM 2:3, 24.kolo | Alexandr Stys

Severočeské derby opět patřilo Litoměřicím. Stadion lépe vstoupil do zápasu a po brankách Procházky a Jarůška vedl po první třetině rozdílem dvou branek. Po první přestávce přidal třetí zásah Litoměřic kapitán Martin Novák. Slovan se poprvé prosadil poprvé až ve třetině zásluhou Roubíka a těsně před koncem zápasu ještě zkorigoval skóre Merta. Stadion si tak z Ústí nad Labem odvezl tři body za výhru 3:2.

11.11.Na Stadion čeká druhé derby proti SlovanuUNL - LTM 2:3, 24.kolo | Alexandr Stys

Středeční kolo odehrají hokejisté Litoměřic v Ústí nad Labem. Ústecký Slovan je momentálně desátý, v minulém kole si připsal tři body za výhru na ledě Prostějova. Stadion také naplno bodoval a to díky pětigólovému zápisu Vítězslava Bílka proti Benátkám nad Jizerou. První vzájemné utkání mezi Stadionem a Slovanem dopadlo ve prospěch Kališníků, a tak mají teď Ústečané co napravovat. Zápas se hraje ve středu 12. listopadu od 18:00.

10.11.Shrnutí výsledků mládeže 27. 10. - 2. 11. 2014Miroslav KejmarPředešlý víkend přinesl zajímavou konfrontaci s německým Mannheimem, která ale nedopadla dobře pro mladíčky Stadionu. Všechny čtyři utkání, jenž sehráli šesťáci a osmáci vyhrál celek z Německa. Junioři se po úspěšných dvou utkáních se vrátili na druhé místo s dvoubodovou ztrátou na Karlovy Vary B nebo-li Sokolov. Starší dorostenci uhráli z šesti možných pět bodů a patří jim páté místo, přičemž do postupové čtyřky jim zbývají dva body. Nejvyšší tří kategorie uzavírá mladší dorost, kterému patří čtvrtá příčka, na kterou se dostal díky výhře nad Meteorem, jenž doposud s nikým neprohrál.
10.11.Vítězslav Bílek sestřelil Benátky pěti gólyLTM - BNJ 5:2, 23.kolo | Alexandr Stys

Zcela jasný průběh mělo dnešní utkání, ve kterém Stadion přivítal soupeře od řeky Jizery. Už po první třetině díky hattricku Vítězslava Bílka vedli domácí nad soupeřem 3:0. Po první přestávce sice hosté snížili, ale tempo v zápase dále určoval Bílek, který soupeři vstřelil další dvě branky a stal se tak jediným litoměřickým střelcem v zápase s úctyhodnými pěti zásahy.

10.11.Je nám jasné, s kým bude dnes rozhovor. Vtipkovali diváci.LTM - BNJ 5:2, 23.kolo | Jan LuňáčekZápas jednoho muže. Nebo,Víťa Bílek proti Benátkám nad Jizerou. Taková rčení byla slyšet z ochozů Kalich Areny v Litoměřicích po utkání proti týmu z Benátek. Unikátní a hodně povedené utkání pro domácího útočníka s číslem 83. Vítězslav Bílek nastřílel soupeři pět branek a o vítězi dnes nebylo pochyb. Ale sám Víťa krotí eufórii. Body za dnešní utkání vybojoval celý tým, který podal perfektní výkon. Všichni hráči dnes zaslouží poděkování. Tak to viděl na ledě dnešní ostrostřelec.
9.11.Do Kalich Areny zavítá tým Benátek nad Jizerou LTM - BNJ 5:2, 23.kolo | Alexandr Stys

Stadion po porážce v Mostě čeká další soupeř ze spodního patra tabulky. Tentokrát se Kališníci doma utkají s Benátkami, které po výhře v minulém kole drží desátou příčku. V domácím prostředí jsou Litoměřice jasným favoritem zápasu, ale Benátky patří mezi týmy, které dokáží soupeře dost potrápit. Zápas se hraje v pondělí 10. listopadu od 18:00.

7.11.Stadion klopýtl v MostěMOS - LTM 2:1, 22.kolo | Alexandr Stys

Stadion nezačal zápas v Mostě vůbec dobře. Po faulu Míky hosté dokázali zásluhou Vojtěcha Kubinčáka se dostat do vedení využitou přesilovou hrou. Stadion oplatil soupeři stejnou mincí, když litoměřickou početní výhodu využil Jakub Šulc. Poté se hrálo dlouho bez gólů a branka padla až v 55.minutě. Nakonec se ukázalo, že byla rozhodující. Domácí dokázali opět proměnit přesilovku a opět na jejím konci byl Kubinčák. Litoměřice tak z Mostu nevezou ani bod.