Archiv

Posledních 30 aktualít

29.6.Odchody hráčůHned trojice hráčů, kteří v loňském roce oblékali dres Litoměřic míří do Děčína. Mužstvo opouští Strycharz, Mišaga a Gottfried.
29.6.Litoměřice posilujíZ Ústí nad Labem budou v Litoměřicích hrát v nadcházející sezóně brankář Volke a hráč Musílek. Z Mostu klub posílil Milan Buďa, z Kobry Praha Martin Skácel a z Německa Litoměřice získaly Davida Bauera.
29.6.Zápasová přípravaHC Litoměřice mají naplánovány již šest přípravných klání. Zápasová příprava začne mužstvu na domácím ledě 12. srpna s nováčkem z České Lípy. Více info nalaznete v sekci ZÁPASY.
30.6.Druhá liga rozlosovánaNadcházející ročník druhé ligy už zná svůj program. Litoměřice sehrají v základní části skupiny zápas osmatřicet zápasů. Ostrý start do soutěže obstará celek Písku, který se v Litoměřicích představí v rámci prvního kola v sobotu 13. záři. Kompletní rospis zápasů Litoměřic naleznete na webu.
9.7.Hledáme redaktory!Rozšiřujeme redakční tým nového webu HC Litoměřice. Máte-li zájem či dotazy, pište nám na redaktor@hclitomerice.cz!
10.7.SuvenýryV sekci Fanzona - Fanshop si nyní můžete objednat pokrývky hlavy nebo šály s motivem HC Litoměřice.
7.8.Nové DVD od L.BukačePrávě vyšel druhý díl titulu Modernizovaná výuka ledního hokeje od renomovaného trenéra Luďka Bukače. DVD je zaměřeno na suchou přípravu pro herní techniku a můžete si jej zakoupit na Marken.cz.
7.8.OH2008 v PekinguVe středu byl oficiálně spuštěn nový zpravodajský portál OH24.cz, který vám bude přinášet aktuální zpravodajství z Olympiády v Pekingu. Obsahuje články z českých médií a fotografie a videa ze zahraničí.
11.8.Změny utkáníLitoměřičtí hráči nezačnou své mistrovské zápasy na domácím ledě, ale v Písku (Sobota 13. 9. 2008 od 17,30). Kluby se dohodly na změně pořadatelství. Zároveň došlo k podobné dohodě s Kolínem. Ve 4. kole nepojedou Litoměřice do Kolína, ale soupeře přivítáme v neděli 28. 9. 2009 na našem ledě.
12.8.SuvenýryV sekci Fanzona - Fanshop nyní naleznete novinku - Fandresy.
10.9.Aktualizace soupiskyV sekci Tým - Soupiska nyní naleznete aktuální seznam hráčů, se kterými vstoupí "A" mužstvo do mistrovských zápasů.
12.9.Dostavba stadionuLitoměřičtí hokejisté se dočkají dostavby současného stadionu. Více na www.litomericko24.cz.
14.9.Rozhovor s D. TvrzníkemRozhovor s trenérem "A" mužstva Danielem Tvrzníkem naleznete na stránkách Litoměřického deníku.
17.9.Permanentky a vstupenkyHC Stadion Litoměřice nabízí možnost nákupu permanentek, které jsou platné na všechna domácí utkání II. ligy vč. play-off. Cena je 400,- Kč. Tyto permanentky můžete zakoupit ve Sport Tvrzník v Michalské ulici, na ZS v kanceláři od 8,00 do 11,00 a od 15,00 do 20,00 na vrátnici ZS (od pondělí 22. 9.). Cena vstupenky na jednotlivá utkání je stejná jako v loňské sezóně 30,- Kč.
19.9.Odstávka serveruPo půlnoci z pátku na sobotu dojde k první ze dvou plánovaných odstávek serveru kvůli zvýšení jeho výkonu. Za krátkodobou nedostupnost webu se omlouváme.
22.9.DVD Extraliga 2007/08V internetovém obchodě Marken.cz můžete nakupovat nové DVD mapující loňský ročník hokejové extraligy s názvem Extraliga 2007/08.
23.9.Na hokej raději pěškyZ důvodu stavebních prací není možné v současnosti plně využívat spodní parkoviště. Vjezd na parkoviště bude povolen pouze hráčům, funkcionářům a rozhodčím. Divákům je určen horní vchod, kde je ale velmi nízký počet parkovacích míst. Proto všem návštěvníkům doporučujeme, aby na utkání dorazili pěšky. Děkujeme za pochopení a spolupráci.
25.9.Nový hokejový manažerHrajete si rádi na generálnío manažera svého klubu? PowerPlay Manager, nejnovější online hokejový manažer, právě odstartoval ostrý provoz. Vyzkoušejte si svoje schopnosti proti tisícům hráčů z celého světa!
25.9.Blahopřejeme!Prvním letošním střelcem branky v utkání 2. ligy na domácím ledě se z litoměřických borců při zápase proti HC Klášterec nad Ohří stal útočník s číslem 31 Petr Procházka. Ročník narození 1988, narostl do výšky 184 cm a nabral 84 kg váhy. Stalo se tak ve 49. minutě zápasu za stavu 0:1 pro hosty. Přejeme přesnou mušku i v následujících zápasech.
1.10.BlahopřáníOpět blahopřejeme a opět stejnému hráči! Prvním úspěšným střelcem hattricku se v týmu mužů HC Stadion Litoměřice stal v utkání proti "Kozlům" z Kolína Petr Procházka, který již drží v litoměřickém týmu dva primáty v zápasech 2.ligy.Petr skóroval ve 13. minutě první třetiny, ve 28. minutě druhé třetiny a v 59. minutě třetí třetiny. Co třetina , to branka. Jen tak dále! Dalším držitelem hattricku se stal obránce Tomáš Hillmich, který v utkání proti " Kozlům" obdržel tři tresty. Byl vyloučen v 5 minutě, v 19. minutě a v 52 minutě zápasu. Tomáš se snaží svou práci obránce odvádět dokonale, takže mu to za zlé určitě nemáme, možná jen pan trenér. Ale ti "páni" rozhodčí ...
1.10.FotogalerieV sekci Fanzóna - Fotogalerie jsou uveřejněny fotografie z utkání Litoměřice - Kolín.
3.10.Nová posila do útokuDo "A" mužstva přichází na střídavý start z Ústí n. L. bývalý reprezentant ČR do 20 let Jan Kloz (r. 1987). O tom, kdy poprvé nastoupí za náš tým, budeme informovat.
6.10.UpozorněníUpozorňujeme příznivce HC Stadion Litoměřice, kteří mají přístup na internet, že mohou sledovat zápasy svých borců na internetu on-line. Adresa je http://www.onlajny.cz . Sekce - hokej, 2. liga. Zápasy z domácích utkání komentuje Tomáš Lenc.
6.10.Hvězda zápasu.První hvězdou zápasu v utkání proti Mělníku by měl být v týmu Litoměřic vyhlášen Milan Buďa. Hráč v nejlepších hokejových letech ( 33 ), měřící 193 cm a vážící rovných 100 kg. Milan vstřelil branku v 15 minutě 1. třetiny a v 56 minutě 3. třetiny. Také měl dvě asistence, a to ve 26. minutě 2. třetiny a při vyrovnávací brance v 59. minutě 3. třetiny. Celkem 4 body za zápas. Milan Buďa přišel do Litoměřic jako posila z Mostu. Gratulujeme !
8.10.Náhoda ?Opět blahopřejeme a opět stejnému hráči! Po Petrovi Procházkovi je dalším oslavencem Milan Buďa, který vstřelil v Nymburce obě branky litoměřického týmu. Stalo se tak v 49. a 56. minutě zápasu. I přes prohru hráči HC Stadion Litoměřice nezklamali a opět bojovali do poslední minuty. Kdo bude další hvězdou našeho týmu?
14.10.FANKLUBZakládající schůzka zájemců o členství ve Fanklubu HC Stadion Litoměřice se bude konat ve středu dne 22. října po zápase proti Jindřichovu Hradci v restauraci na zimním stadionu. Přijďte v hojném počtu. Bližší informace budou uveřejněny v následujícím článku na stránkách.
15.10.Svoboda ve SlaviiLitoměřický odchovanec Tomáš Svoboda si připsal svůj první extraligový start v ELH. V pondělí 6. 10. nastoupil v dresu Slavie Praha na kladenském ledě (Kladno - Slavia 5:4 sn.) Tomáš pravidelně nastupuje za prvoligový Havlíčkův Brod, kde se mu vede skvěle a s více než bodem na zápas se drží v první desítce bodování celé soutěže.
15.10.Aukce dresůNa SportAukce.cz naleznete aukci hraných dresů Aleše Kotalíka (NHL), Milana i Zbyňka Michálka (NHL), Josefa Straky (repre) a dalších známých hokejistů.
23.10.Birner v jiném klubu!Michal Birner, člen organizace Anaheim Ducks, působí v sezóně 2008/09 v klubu Iowa Chops v nižší americké soutěži AHL. V minulé sezóně nastupoval za klub Portland Pirates ve stejné soutěži.
24.10.Nové fotografieVe Fotogalerii jsou nové fotografie z utkání Litoměřice - J. Hradec. Autorkou je Míša Luňáčková.