Archiv

V lednu 2017 byly zveřejněné tyto aktuality

17.1.StížnostPo utkání ve Frýdku-Místku podalo vedení Stadionu stížnost na výkon rozhodčích - k posouzení byla zaslána situace před druhou brankou domácích, kdy došlo k porušení pravidla Příliš mnoho hráčů a k hrubému ovlivnění průběhu utkání. Čároví rozhodčí však tuto situaci neznamenali a domácím tak bylo umožněno vstřelit kontaktní branku na 2:3. Komise rozhodčích vyhodnotila stížnost na výkon rozhodčích jako oprávněnou. Oběma čárovým rozhodčím, tedy Jaromíru Bryškovi a Lukáši Rampírovi, byla zastavena činnost v soutěži WSM Liga v následujícím, již delegovaném utkání. Na situaci se můžete podívat ZDE.
16.1.Sympaťák WSM Ligy finišujeHlasování v anketě Sympaťák WSM Ligy skončí 20. ledna ve 23:59. Fanoušci mají poslední možnost podpořit oblíbené hráče. Hlasovat můžete ZDE.
4.1.Austrálie vs. juniořiDnes 4. 1. 2017 hraje nejen "A" tým Stadionu, ale také junioři. Podobně jako v minulých letech se i dnes postaví proti reprezentačnímu výběru Austrálie do 20 let, který se v Litoměřicích tradičně připravuje na místrovství světa. Utkání začíná na lovosickém zimním stadionu v 17:00.